Wargaming i Frag Lab ogłaszają rozpoczęcie prac nad grą F2P nowej generacji opartej o Amazon Game Tech

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Janusze i sebixy lepsza gre zrobia….
wali cebula od ‘mondrych’ inaczej

XD

Cudzysłów/cudzysłowie nie zezwala na pisanie słowa w sposób nie poprawny, tak więc nie wiem kto tutaj jest “mądry” inaczej.

buahahahah

Buahahahha 😀 Nie potrafią nawet naprawić niestabilnych serwerów a chcą kolejną produkcje męczyć … Skończy się tak jak z TW:A, ludzie już wiedzą z czym utożsamiać firmę WG a mianowicie z chamskim i niczym nie pohamowanym P2W. Więc nie wróżę tej produkcji nic dobrego pod ich szyldem. Lepiej dla ukraińskiego studia żeby znaleźli sobie partnera który nie pokazał tyle razy swoim graczom jak bardzo ma ich w głębokim poważaniu i jak bardzo robi ich w chu..! No chyba że to ukraińskie studio chcę brać z nich przykład …

Hebius

Schemat ustawiania bitew przez RNG mają, także fundament już jest.

Kuba

ówi Shahzad Khan, dyrektor produktu w Wargaming. “Wiemy, że połączenie ich doświadczenia w strzelankach z naszą wiedzą ekspercką odnośnie free-to-play może wcielić tę wizję w życie.”

Nie no kurde aż oplułem telefon ze śmiechu hahaha

Anonimowo

No nie powiem dowalili. Przy tym cytacie to 60TP ma siłę ognia równą wykałaczce xd

Adexs

Czy wg wymaga zaplacenia za gre badz jej sciagniecie czy granie bitew? Placzecie na mechanike gry to w nia nie grajcie lub zrobcie lepsza jak z was tacy eksperci..

Anonimowo

Tylko że artykuł nie jest o WoTcie … ;/