Wargaming i Frag Lab ogłaszają rozpoczęcie prac nad grą F2P nowej generacji opartej o Amazon Game Tech

Wargaming i Frag Lab ogłaszają rozpoczęcie prac nad grą F2P nowej generacji opartej o Amazon Game Tech

Wargaming z dumą ogłasza, że wchodzi w partnerstwo z ukraińskim studiem Frag Lab, aby stworzyć grę akcji nowej generacji w modelu free-to-play wykorzystującą dziesiątki rozwiązań Amazon Web Services (AWS), dedykowane serwery oparte o Amazon GameLift oraz nowoczesny silnik graficzny Amazon Lumberyard.

Frag Lab to studio z siedzibą w Kijowie, zatrudniające 125 utalentowanych osób. Jest to doświadczony zespół pracujący wcześniej m.in. na tytułach z franczyzy Crysis, Battlefield 2, a ostatnio nad Warface.

„Kiedy Frag Labs przyszło do nas ze swoją wizją poczuliśmy, że idealnie to współgra z naszymi wartościami, a ich pasję można było poczuć,” mówi Shahzad Khan, dyrektor produktu w Wargaming. “Wiemy, że połączenie ich doświadczenia w strzelankach z naszą wiedzą ekspercką odnośnie free-to-play może wcielić tę wizję w życie.”

“Pozyskanie Wargaming za wydawcę i partnera to był dla nas oczywisty krok. Oni mają bogate doświadczenie w dostarczaniu udanych tytułów do graczy na całym świecie,” podkreśla Maxim Dembik, prezes Frag Lab. „Zaczęliśmy ten ambitny projkct od zera, z niczym poza wspólną wiedzą i to pozwoliło nam wybrać technologię jaką chcieliśmy. Zawsze szukamy nowych rozwiązań i przyznaję, że Amazon Lumberyard to perfekcyjne rozwiązanie dla naszej wizji.”

Dzięki kompleksowym rozwiązaniom dostarczanym przez firmię Amazon, Amazon Game Tech daje twórcom wszystko czego potrzebują aby stworzyć i rozwijać fantastyczne gry. Wargaming i Frag Lab użyją Amazon GameLift do operowania i skaowania serwerów wieloosobowych wraz z dziesiątkami innych rozwiązań takich jak Amazon Route 53, Simple Storage Service (S3), Elastic Container Service for Kubernetes (EKS). Tytuł powstaje na silniku Amazon Lumberyard.

“Amazon ma obsesję na punkcie pomagania twórcom gier na każdym etapie ich powstawania i jesteśmy podekscytowani mogąc pracować z Wargamingiem i Frag Labs kiedy oni tworzą, skalują i operują globalnie swym nowym projektem,” mówi Brian Taptich, wiceprezydent w  Amazon Game Tech. “Obie firmy znane są z jakości, sprawnego multiplayera i dostarczania dobrej zabawy graczom, także nie możemy się doczekać efektów, co powstanie z wykorzystania Amazon Game Tech.”

Publiczne ogłoszenie z większą ilością szczegółów dotyczących gry jest planowane na dalszą część tego roku.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Janusze i sebixy lepsza gre zrobia….
wali cebula od ‘mondrych’ inaczej

XD

Cudzysłów/cudzysłowie nie zezwala na pisanie słowa w sposób nie poprawny, tak więc nie wiem kto tutaj jest “mądry” inaczej.

buahahahah

Buahahahha 😀 Nie potrafią nawet naprawić niestabilnych serwerów a chcą kolejną produkcje męczyć … Skończy się tak jak z TW:A, ludzie już wiedzą z czym utożsamiać firmę WG a mianowicie z chamskim i niczym nie pohamowanym P2W. Więc nie wróżę tej produkcji nic dobrego pod ich szyldem. Lepiej dla ukraińskiego studia żeby znaleźli sobie partnera który nie pokazał tyle razy swoim graczom jak bardzo ma ich w głębokim poważaniu i jak bardzo robi ich w chu..! No chyba że to ukraińskie studio chcę brać z nich przykład …

Hebius

Schemat ustawiania bitew przez RNG mają, także fundament już jest.

Kuba

ówi Shahzad Khan, dyrektor produktu w Wargaming. “Wiemy, że połączenie ich doświadczenia w strzelankach z naszą wiedzą ekspercką odnośnie free-to-play może wcielić tę wizję w życie.”

Nie no kurde aż oplułem telefon ze śmiechu hahaha

Anonimowo

No nie powiem dowalili. Przy tym cytacie to 60TP ma siłę ognia równą wykałaczce xd

Adexs

Czy wg wymaga zaplacenia za gre badz jej sciagniecie czy granie bitew? Placzecie na mechanike gry to w nia nie grajcie lub zrobcie lepsza jak z was tacy eksperci..

Anonimowo

Tylko że artykuł nie jest o WoTcie … ;/