30 na 30 czołgów w World of Tanks!

30 na 30 czołgów w World of Tanks!
Tryb Linia Frontu powrócił

2019 rok to będzie czas trybu Linia Frontu w World of Tanks. Na największych w historii gry mapach sięgających 9.25 km² 60 czołgów walczy na 3 frontach. Gracze będą mieli wiele możliwości zapoznania się z nim – w każdym miesiącu będzie on dostępny przez jeden tydzień. To zupełnie nowy poziom wyzwania dla czołgistów.

„Kiedy odpaliliśmy na próbę tryb Linii Frontu w 2018 graczom bardzo się spodobał i zaraz po jego zakończeniu czołgiści postulowali jego powrót,” mówi Max Chuvalov, dyrektor wydawniczy World of Tanks. „Dzięki pozytywnym informacjom zwrotnym od społeczności teraz jest większy, lepszy i bardziej dostępny.”

Tryb Linii Frontu oferuje rozbudowane i interesujące zasady, niewidziane wcześniej w innych rodzajach bitew. W odróżnieniu od tradycyjnych trybów, gracze mogą korzystać ze stref napraw czy powracać do bitwy po zniszczeniu swojego czołgu. Za zdobywane rezerwy bitewne można skorzystać podczas walki z zasłon dymnych, zwiadu powietrznego czy nalotów bombowców na wybrane obszary mapy.

Za udział w trybie Linii Frontu gracze dostaną sporo wartościowych nagród. Co więcej, z każdą kolejną edycją zdobycze kumulują się także warto regularnie brać udział w zabawie. Weterani tego trybu będą mogli zabrać do domu jeden z czołgów premium:

 • STA-2, japoński czołg średni poziomu VIII
 • WZ-111, chiński czołg ciężki poziomu VIII
 • Emil 1951, szwedzki czołg ciężki poziomu VIII
 • Jeszcze nieujawniony czołg-niespodzianka

Sezon drugi trybu Linia Frontu startuje od dziś.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

13 komentarzy

 1. M300 pisze:

  Co bitwę średnio 7k około 8 killi 200k bez rezerw na premce

 2. John90 pisze:

  To jest WG i coraz bardziej spieprzona przez nich ta gra . Jak zawsze po pewnym czasie chodzi już tylko o kasę i jej ilość a nie jakość produktu .

 3. taki jedyny wyjątkowy pisze:

  7800 dmg-Bitwa – Porażka- na czysto tylko 31k kredek … nie opłaca się grać zwykłymi tylko premkami z odpaloną rezerwą na kasę .. 🙁

 4. JaroL pisze:

  Nie pamiętam jak było miesiąc temu ale czy Wam też nie zlicza uszkodzeń zadanych działom do wyniku bitwy?

 5. Adidas pisze:

  tzw. rng czyli de facto algorytm decyduje czy w ogóle trafisz, w co trafisz, czy przebijesz, za ile przebijesz. czasem prawdopodobnie zwraca null, czyli ani nie trafiłeś, ani „trafiłeś” – pocisk znika.

 6. Ktoś pisze:

  Pewnie z Löwe strzelał.

 7. szczecinPL pisze:

  Ktoś mi wytłumaczy co się dzieje z pociskami – czołg 50m zgrany celownik oddaję strzał i nic … no wtf

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.