Przedsprzedaż: HWK 30

Prosto z portalu WoT 😉


Dzisiaj mamy dobre wieści dla posiadaczy konta premium: najnowszy pojazd HWK 30 właśnie trafił do przedsprzedaży!

Ten pojazd był zaprojektowany na cele eksportowe do Meksyku, lecz nigdy nie opuścił deski kreślarskiej. Ale tchnęliśmy w niego życie, by mógł udowodnić swoją wartość w World of Tanks. Ten czołg lekki może błyskawicznie zająć najlepsze pozycje, skąd wykryje każdego na odległość aż 410 metrów. Jeśli ktoś się do niego zbliży, to HWK 30 ma się czym bronić: wyposażony jest w działo o typowej niemieckiej celności, z krótkim czasem celowania oraz pociskami podkalibrowymi, które stanowią amunicję standardową.

Zaparkujcie go w Waszym garażu już teraz, a otrzymacie do trzech kodów bonusowych. Możecie je wręczyć swoim znajomym, by mogli wypróbować HWK 30 przez 5 bitew. Dowiedzcie się, jak działają przedsprzedaże.

Dobierz się do najnowszego niemieckiego majstersztyku! Dzięki niezrównanemu zasięgowi widzenia i mobilności, HWK 30 był wprost stworzony do zwiadu. Eliminowanie zagrożeń również nie będzie problemem, ponieważ jest wyposażony w niezawodną i niebezpieczną broń. Nie przegap zwieńczenia niemieckiej myśli technicznej!

Zestaw standardowy:
 • https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png HWK 30
 • Miejsce w garażu
 • Załoga wyszkolona w 100%
 • Kod bonusowy na wynajem HWK 30

Cena: 100,54 zł.

Do tego zestawu otrzymasz jeden kod bonusowy, którym możesz podzielić się z innymi czołgistami! Ich realizacja pozwoli zasiąść za sterami HWK 30 na 5 bitew!

————————————————————-

Zestaw kompletny:
 • https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png HWK 30
 • Miejsce w garażu
 • Załoga wyszkolona w 100%
 • 6 750
 • 15x Misja: 5x PD za zwycięstwo
 • 30×Rezerw osobistych: 200% więcej PD dla załogi przez 2 godziny
 • 2x Kod bonusowy na wynajem HWK 30

Cena: 200,50 zł.

Do tego zestawu otrzymasz dwa kody bonusowe, którymi możesz podzielić się z innymi czołgistami! Ich realizacja pozwoli zasiąść za sterami HWK 30 na 5 bitew!

————————————————————-

Zestaw najlepszy:
 • https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png HWK 30
 • Miejsce w garażu
 • Załoga wyszkolona w 100%
 • 19 000
 • 30x Misja: 5x PD za zwycięstwo
 • 5Rezerw osobistych: 300% więcej PD dla załogi przez 2 godziny.
 • 1x Powłoka antyrefleksyjna
 •  1x Stabilizator pionowy Mk 1
 •  1x Mechanizm dosyłający do dział średniego kalibru 
 • 25x Duży zestaw naprawczy
 • 25x Duża apteczka
 • 25x Automatyczna gaśnica
 • 3x Kod bonusowy na wynajem HWK 30

Cena: 401,07 zł.

Do tego zestawu otrzymasz trzy kody bonusowe, którymi możesz podzielić się z innymi czołgistami! Ich realizacja pozwoli zasiąść za sterami HWK 30 na 5 bitew!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
23 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mati

Przekazuję swój kodzik:)
HWKB-PKA4G-7V4KD

Bart

No cóż co do czołgu to chyba są tylko dwie zalety dość niezły zasięg widzenia i pestki nawet ładnie wchodzą. Po za tym to wolny, mułowaty, kompletnie bez przyspieszenia, no i zrobiony z kartonu. Ogólnie lepiej poczekać na LTka albo ELCka

Alex

Sprytne. Wczoraj mieli dawać każdemu dzień konta premium, zeby dziś można bylo kupić HWK30 w przedsprzedazy.
Tylko coś im nie wyszło.

FuWg

Lubię placki ziemniaczane z wódką.

ponury_żniwiarz

HAHAHAHA Bierzcie jak Janusz passata w TDI

WGsrugie

Tylko LT-432. 😉

Blady

Jak by ktoś chciał HWK 30 na 5 bitew to proszę:
HWKX-NRZ98-KP343
PS. Jak komuś się udało to proszę napisać komentarz rzeby inni wiedzieli 🙂

StopBot

nie dziala juz ale ktos nawet nie napisal

Blady

Nic nie poradzisz, Zwierzęta, dostają coś i nawet nie podziękują

Anonimowo

Ludzie są zwierzętami… To fundamentalna wiedza wyniesiona z lekcji pszyrki, czy biologii.

Anonimowo

RZEBY XD to faktycznie inni sa zwierzetami.

Tokomotookod

Zobacz porównanie HWK 12 z drzewka i HWK 30 premka.

https://tanks.gg/compare/hwk-12?t=hwk-30

jozek19

“Działo o typowej niemieckiej celności”
Czyli g*wno – sowiecki czołg ciężki i tak lepiej trafia.

Anonimowo

Ja juz nic od tych idiotow nie kupuje. Skonczy sie moje 200dni jeszcze aktywnej premki i koncze z wotem. Troche szkoda czasu i pieniedzy (z 60 premek w garazu) ale coraz wiekszy syf ten wot.

ziomziomka

wzruszajace

Anonimowo

bedzie nam ciebie brakowało jak **** ;D

taki jedyny wyjątkowy

A po co to wszystko kupowałeś ?? by mieć ?? konto i tak jest WŁASNOŚCIA WG …ty tylko grasz i wydajesz kasę 😀

Anonimowo

Buldog premkowy niemiecki lepciejszy

Anonimowo

HWK ma lepszy zasięg widzenia, szybsze pestki, nieco celniejsze działo, lepszą depresję* i mobilność. Bulldog ma lepszy DPM, niezmienną depresję działa niezależnie od stopnia obrócenia wieży i w sumie tyle. Są to czołgi na swój sposób zbalansowane. HWK ma duży zestaw zalet na tle Bulldoga, ale brak depresji na tyle pojazdu utrudni nieznacznie wycofywanie. Oba pojazdy mają te same przyjemne burzaczki. Więc do końca nie byłbym pewny co do tego, że Bulldog lepszy.

Stary

No i jeszcze należy wspomnieć o mniejszej sylwetce HWK co na pewno bedzie duzym plusem. Buldog niemiecki jest jednym z moich ulubionych czołgów więc jak ktoś nie posiada to ten na pewno będzie godnym zamiennikiem 🙂

Anonimowo

Szczerze mówiąc interesuje mnie ten HWK. Wygląda na przyjemnego spottera który ma lepsze camo niżeli bulldog. Jeżeli ktoś go ma i chwilę pograł niech da znać. Jako fan szybkich pojazdów mam w tym momencie dylemat. Youtubowe recenzje nie bardzo mnie obchodzą.

vice

niczego nie kupujcie od krętaczy

Obiektywny

Podobny jest do Ru 251 ale czy jest taki dobry. Filmy na YT pokazują , że raczej **** nie urywa ale i tak dziękujemy WG za przedwczesną sprzedaż.