AdBuster vs WoWs czyli konfrontacja z pancernymi kajakami

 

Mając duży kanał, trzeba się czasem liczyć z tym, że widownia nie będzie zadowolona z tego co i jak jest “reklamowane”. Niestety patrząc na komentarze oraz liczbę łapek, tym razem promocja za bardzo się nieudała. Ale trzeba przyznać AdBusterowi, że jako jeden z niewielu grał 1 tierem na swoim koncie. Czekam na siostry Godlewskie reklamujące War Thundera.

 

PS: Jeśli chcecie zobaczyć jak robić takie reklamy, to zapraszam do obejrzenia grupy Darwina (IKEA, SONY) lub brata AdBustera, tworzącego kanał SciFun mówiącego o fizyce w WoT. Można tez zaszaleć jak pan Pazura, ale tutaj zdania są mocno podzielone – GAJOS, RUDY 102 i ja w CZOŁGU!

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anomuw

Widze ze to większą akcja promocyjna WG
TechLipton tez zarzuca kodem do WoWsa i daje to samo co nasz bohater z newsa,

Hoax

Szkoda, że Adbunio nie korzystał z filmików wprowadzających – WoWs ma IMHO bardzo fajny system stopniowego wprowadzania gracza w tajniki gry. Ograniczony interfejs, który odblokowuje kolejne możliwości w miarę postępów + filmiki. Szkoda, że AdBuster nie odrobił lekcji przed zaczęciem. Dlatego wyszło słabo, bardzo słabo. 😐

JustMe

Ach ten emocje, kiedy nie zdajesz sobie sprawy, że grasz z butami 😀

JustMe

*botami

iL

Coz, to było takie… słabe. Lepiej zaprezentował się Pazura reklamując WoTa. Dedal tło i parę historyjek.

Goldfinger

Do jego brata goście tym razem od WoT też wbili i ładnie o reklamę poprosili.
Musi być coś nie tak tam u WG że po tylu latach obecności gry na rynku teraz łapią się tego typu pomysłów i promocji swej marki u jakiś jutuberowych nazwisk…

Anonimowo

Przeciez co jakis czas tak robia, a nie “po tylu latach”

Anonimowo

Tak bo coś napewno musi się dziać że producent reklamuje produkt.. Weź się za lekcje kolego bo od dawna każdy promuje swój produkt, im firma ma większy budżet tym może sobie pozwolić na agresywniejsze promowanie produktów.