Oferta specjalna: Tłusty Czwartek

Drobna przypominajka dla tych osób, które tak jak ja, od czwartku nie rozegrały ani jednej bitwy. Z okazji Tłustego Czwartku do zgarnięcia macie dzień konta premium 😉

@edit: Nie wiem czy wszyscy gracze otrzymali taką ofertę! Dajcie znać w komentarzach 🙂

Pofolguj sobię w Tłusty Czwartek!

Tłusty Czwartek powszechnie świętuje się racząc się dowoli przysmakami takimi jak pączki, faworki, chruściki, kremówki, a nawet ciastka czy inne wypieki – grunt by było słodko!

Pomimo tego, że nie możemy Cię poczęstować pączkiem w grze, jesteśmy w stanie podtuczyć trochę Twoje pojazdy słodziutkimi kredytami i dodatkowymi punktami doświadczenia, dzięki darmowemu dniu konta Premium ! Ponadto dosłodzimy jeszcze specjalnym kuponem dającym 30% zniżki na wybrane oferty w Sklepie Premium.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

28 komentarzy

 1. Ja pisze:

  Nic nie bylo. Chyba tylko wybrańcy dostali.

 2. Anonim pisze:

  dziady i złodzieje, mi nic nie dali.

  pewnie tylko tym co regularnie kupują premki i konto premium dali – P2W ciąg dalszy

 3. Michał pisze:

  Odpaliłem Wota dzisiaj rano o 4.30,rozegrałem bitwę i wpadło 1 dzień konta premium+ 1 dzień z wczorajszego kodu.

 4. Anonim pisze:

  wlasnie tez dopiero dzis zaczolem grac i nic takiego nie mam

 5. sohozero pisze:

  Tak dostałem 1 dzień konta premium w dniu 02.03.2019 r. Najpierw wywiad bojowy powiadomił mnie po dwóch rozegranych w tym dniu bitwach o tym, że mogę dostać nagrodę za tłusty czwartek (02.03 to sobota a w czwartek i piątek grałem i to po ok 20-30 bitew dziennie). Po komunikacie rozegrałem jedną bitwę (wygraną) i dostałem komunikat: „Otrzymano konto premium. Konto wygasa: 2019-03-03 16:19:37”.
  Pozdrawiam wszystkich czołgistów

 6. Anonim pisze:

  Japie***ole, dali by w końcu coś za darmo a nie jak żydy cholerne

  • iBlackLagoon pisze:

   Rozdawali za darmo czołgi prezenty, ale płacze youtuberów i większości graczy, że to złom, zniechęciła WG.
   W historii gier online, tylko gracze wota są idiotami, bo żądają wszystkiego za darmo.
   Gram w Wota od bety, nie było jeszcze żadnych blogów o World of Tanks wszystko pisało się na forum, przetłumaczone newsy z ruskich stron itp.
   Gra była trudniejsza, ale nikt na to nie zwracał uwagi, żeby coś osiągnąć to trzeba było grać. K/D i WR to były główne wyznaczniki „skylla”.
   Teraz to kolory LGBT, a nie kolory czakry.

 7. Anonim pisze:

  jakoś mnie zawsze omijają wszelkie losowe promocje

 8. Mirekkk pisze:

  A ja nadal odwyk od wota. Oglądałem przedwczoraj cygaNa z FAME. OMG. Jak on przeżywa grę. Lubię go oglądać ale po co stresowac się pikselami?

 9. bede fioletem pisze:

  Grałem przez godz na wł rezerwach by zbierac exp na Black Prince …przez godz 0 wygranych … 🙁 wziąłem artę i wygrana bez problemu …Czy ten MM robi coś pod górkę jak ktoś wł 3 rezerwy ?? Chyba czas robić przerwe od tego ….

 10. bede fioletem pisze:

  Nic nie dostałem 🙂

 11. janusze pisze:

  ja tego nie dostałem złodzieje a somsiad dostal

 12. hamci pisze:

  ja ukonczylem maratonixon kupilem kolowca za 25 zł zeby oszczedzic sobie reszty dni katorgi zdrowia fizycznego i psychicznego w ostatnim etapie rozegralem nim już 7 bitew i jest kozak wkurzajacy xD a dni kont mam 3 z uwagi na ukonczony maratonixon, udanych bitewek i mniej wkurwiajacych kolowcow!

 13. Anonim pisze:

  Na świeżym koncie gdzie robie sobie rekruta dostałem ofertę, natomiast na swoim głównym już nie. Także oferta rozsyłana losowo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.