Aktualizacja 0.8.1 – Wydarzenie „Fly! Strike! Win!”

W kilku kolejnych artykułach przedstawimy Wam co pojawiło się wraz z nową aktualizacją 0.8.1.

W aktualizacji 0.8.1 wydarzenie trwa w najlepsze. Podobnie jak uprzednio, dla graczy zostaną udostępnione cztery nowe etapy. Każdy etap potrwa tydzień i będzie się składał z czterech dyrektyw, z których każda zawiera od sześciu do ośmiu misji bojowych i ekonomicznych. W nagrodę można otrzymać różne przedmioty w grze, korony oraz kontenery Zrzut zaopatrzenia.

Wydarzenie „Fly! Strike! Win!” będzie dostępne dla graczy, którzy osiągnęli 12. poziom Przebiegu służby, a także grają okrętami V–X poziomu w bitwach losowych oraz kooperacyjnych. Niektóre misje mogą być wykonane w operacjach.

Gdy tylko zdołacie wykonać wszystkie dyrektywy w danym etapie, otrzymacie dostęp do Galerii Sław, gdzie będziecie mogli zdobyć nagrodę poprzez osiągnięcie odpowiedniej liczby punktów. Na koniec każdego tygodnia 100 najlepszych graczy otrzyma specjalne osiągnięcie „Top 100”.

„Fly! Strike! Win!” w Arsenale

Arsenał otrzymuje nową, tymczasową kategorię z trzema zestawami, które zawierają możliwe do zbadania brytyjskie lotniskowce:

  •   IV Hermes
  •   VI Furious
  •   VIII Implacable

Aby zdobyć zestawy z lotniskowcami, będziecie potrzebować tymczasowych zasobów — koron i florenów — wprowadzonych w ramach wydarzenia Fly! Strike! Win!

Jak zdobyć korony?

  • Wykonując dyrektywy wydarzenia Fly! Strike! Win!
  • Wykonując łańcuchy codziennych misji bojowych.
  • Wymieniając je za dublony w Arsenale (z tej opcji można skorzystać tylko trzykrotnie).

Jak zdobyć floreny?

  • Z kontenerów Zrzut zaopatrzenia, które możecie zdobyć wykonując misje bojowe i dyrektywy wydarzenia Fly! Strike! Win!
  • Wykonując łańcuchy codziennych misji bojowych.
  • Z kontenerów premium Zrzut zaopatrzenia, które możecie kupić w Sklepie premium.

Będziecie mogli zdobywać korony, floreny i kontenery Zrzut zaopatrzenia w nagrodę za wykonanie dyrektyw i łańcuchów misji bojowych wyłącznie podczas trwania pierwszych trzech tygodni aktualizacji 0.8.1.

Zestawy z lotniskowcami mogą zostać zdobyte wyłącznie w określonej kolejności, jeden po drugim. Każdy zestaw można otrzymać tylko raz na konto.

Korony można wymienić tylko na zestawy z lotniskowcami. Pozostałe korony można wymienić na floreny po kursie 1:8, lecz wyłącznie w trakcie czwartego tygodnia aktualizacji 0.8.1. Floreny zaś mogą zostać wymienione w dowolnym momencie, na inne przedmioty w grze: kredyty, konto premium Warships, wzory kamuflażu Union Jack, lub sygnały bojowe i ekonomiczne.

Wraz z premierą aktualizacji 0.8.2, wszystkie pozostałe korony zostaną automatycznie wymienione na floreny po kursie 1:8. Wciąż będziecie mogli wydawać swoje floreny w Arsenale w trakcie aktualizacji 0.8.2.

Źródło: Portal WoWs

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments