Wargaming szuka utalentowanych studentów i absolwentów!

Wargaming szuka utalentowanych studentów i absolwentów!
Program Wargaming Forge daje możliwość dołączenia do branży!

Niecodziennie jest szansa, aby znaleźć się w dynamicznie rozwijającej się branży gier komputerowych… Wargaming, twórcy hitu World of Tanks i pionierzy segmentu free-to-play dają taką możliwość utalentowanym, młodym ludziom!

Wargaming Forge to program skierowany głównie dla studentów ostatnich lat wybranych kierunków oraz absolwentów uczelni wyższych. Na stronie programu (https://wgforge.wargaming.com/en) znajdują się aktualne oferty kursów w różnych aspektach tworzenia i promocji gier wideo. Oferujemy sześciomiesięczne staże pod okiem profesjonalnych mentorów z firmy. Najlepsi stażyści mogą liczyć na regularną pracę po zakończeniu kursu.

„Wargaming dynamicznie się rozwija mając na koncie twa rekordy Guinnessa oraz cztery nagrody Złoty Joystick!” mówi Staffan Nyström, szef Agencji Kreatywnej. “WG Forge to świetna okazja, aby dołączyć do branży gier komputerowych i mieć udział w tworzeniu, wydawaniu nowych gier, jak i tych już obecnych na rynku.”

Agencja Kreatywna Wargaming zlokalizowana jest w Mińsku na Białorusi i odpowiada za różne typy projektów, kampanie krótko- i długoterminowe dla flagowych tytułów oraz tych jeszcze nie ogłoszonych, tworzenie materiałów wykorzystywanych w grach, jak i ich promocji, analizowanie danych i wiele innych obszarów.

Obecnie szukamy osób na następujące pozycje:

 • Projektant grafiki/dyrektor
 • Projektant interfejsu
 • Producent kreatywny
 • Kreatywny copywriter
 • Strateg
 • Twórca treści/marketing copywriter

Każdy stażysta będzie pod opieką mentora, który pomoże w czynieniu postępów w wybranym obszarze, doświadczeniu branży gier oraz nawiązaniu kontaktów w Wargaming Mińsk oraz innych biurach na całym świecie. Jest to doskonała okazja, aby zaistnieć i zaznaczyć swoją obecność w jednej z największych firm tworzącej gry komputerowe.

 “W biurze Wargaming w Mińsku znajdują się ludzie z całego świata – od Kalifornii po Syberię i zewsząd pomiędzy. Przeniosłem się z Wielkiej Brytanii i z pomocą całego zespołu rozpocząłem niesamowitą przygodę,” dodaje James Birtles, Senior Copywriter i mentor w programie Wargaming Forge.

Wargaming jest jednym z globalnych liderów branży gier komputerowych. Firma działa już 21 lat, zatrudnia ponad 4500 pracowników w 20 biurach na całym świecie. Ponad 200 000 000 graczy spróbowało naszych gier na wszystkich, najważniejszych platformach sprzętowych. Wiodącymi tytułami są pancerny hit World of Tanks oraz strategiczna gra akcji World of Warships. World of Tanks jest bardzo popularnym tytułem również w Polsce. Tylko w tej grze zarejestrowanych jest ponad 3 700 000 Polaków, co stanowi prawie 10% populacji kraju.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

9 komentarzy

 1. Robin hood pisze:

  Wg to są świnie mi jak z hakowano konto to było zero pomocy z ich strony a grałem ponad pięć lat. Obsługa klienta to jakaś porażka tylko się zdenrwowalem delikatne mówiąc usunąłem konto więc walcie się Wg złodzieje

  • tankista4 pisze:

   Przestań ********ć. Od lat gram i byłem świadkiem takich sytuacji i zawsze WG rozwiązywało sprawę szybko.

  • Mi pisze:

   Co do obsługi potwierdzam. Większość rozwiązywania problemów to kopiuj/wklej. Jeden z najgorszych supportów z jakim miałem do czynienia.
   … ale zdarzają się też przyjaźni ludzie w supporcie. Nie wiem od czego to zależy.

 2. Adam pisze:

  Niech poczekają jeszcze kilka lat…

 3. Anonim pisze:

  Nie opłaca się dla nich życia marnować ^g to dno.

 4. Anonim pisze:

  3 700 000 polaków – chyba założonych kont w tym kraju, pfffffffffffff.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.