🇫🇷 M10 RFBM w obiektywie, cz. 2

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
alfabetafoxrot82

Powinien być tryb gry tylko dla czołgów z drzewka i mieszany oodzielnie z premium. Źle się czuję kiedy starałem się aby zdobyć np Emila II i często nim nie zarabiam bo nie mam konta premium. Strzelam tylko amunicji podstawową i niestety słabe te kredyty. To jest wnerwiające. Muszę odpalić premię żeby pograć później czymś innym…. Czołgi z drzewka muszą zarabiać więcej.

Powhatan

Czyli można. Czekam na taki perełki z Dywizji Maczka w drzewku polskim a nie u żabojadów

Czesio

Kogo interesuje ten czolg !!!! I na dodatek V poziomu. Cwele niech naprawia MM wczoraj po xxxx przegranej bitwie pobralem XVM to co zobaczylem bylo przerażające ale oszustwo. Ok pojazdy dobiera sprawiedliwie ale już graczy ktorzy są kluczowi to pomija!!!! W mojej drużynie przewaznie po 6 czerwonych gdzie w przeciwnej druzynie ani jednego do tego zieloni, fioletowi itd. Wczoraj porobilem sobie fotki i mam pół telefonu wynikow 0:15, 2:15 itd. Tego mawet kur….a grą nie mozna nazwać. Dlatego pytam sie po co te wszystkie premki ?

Kolega do gry

Masakra grając TYPE 5 HEAVY moje strzały rykoszetują, grając GWE 100 zadaję obrażenia po 80hp, spotując elc even 90 przejeżdża (taranuje) mnie type 5 heavy bo go nie wykryłem o co tu chodzi ? 90% przegranych

aha

DLATEGO TO SIE NAYWA “RANDOM”! Jesli chcesz pograc z ludzmi na tym samym poziomie to graj bitwy klanowe albo rankingowki

HErownasieDMG

Zagraj klanowki. Czyli musisz być o określonej godzinie. Musisz mieć taki i owaki tank. Musisz mieć ts. Musisz to i tamto. A jaka opcja dla kogoś lubiącego pograć kw1. T67. M6. Tigerem1. Ferdynandem. 25tp. A20. Na tych tankach też są bitwy klanowe? Na a-20 nie mam prawa grać w jednym teamie z ludźmi na poziomie? O której godzinie ja chcę bez słuchawek na uszach?

...

Zgadzam się z tobą prawie wszędzie, tylko nie w jednym. Premki są potrzebne, tylko aby to nie były premki OP VIII tieru, jest mniej nisko-tierowych premek, a przydały by się do expienia drużyn dla osób które nie stać na defendery, progetta, skorpiony.
Chodzi mi głównie o to że wolę aby robili nisko-tierówki zamiast kolejnych naciągaczy, oczywiście jeśli już.

Anonimowo

Czy ktoś zauważył, że nazewnictwo jest złe? Jego nazwa powinna być nazywana M10 “RBFM “, nie “RFBM “.
(RBFM = Régiment Blindé de Fusiliers-Marins )

Okrasa

Statystyki i co z tego nie ważne czy grasz is-3 przeciwko T34-85 i tak moze wygrac 6 bo to są je…..e ustawki po cholere wypuszczaja tyle premek jak to nie ma zadnego znaczenia. Szkoda ze nie mozna kupic mm 😃

Anonimowo

nie jest złym papierem

Tokomotookod

Francuska wersja ma lepsze statystyki, jak każda premka klon.

anonim

Nawet błotniki są tak samo wygięte. Taki model to ja też mogę zrobić garażu – farba plus zniszczona faktura – 250 golda?

Anonim

600 za każdą mapę, czyli na wszystkie mapy 1800g 😛

Anonim

600 za 1 typ mapy, czyli za wszystkie 1800* ale się ********em xD

anonim

A ch… to zrobię za 1800 – w najdroższe paczce wyjdzie to za 29 zł, więc pewnie taniej niż WG 🙂

Paythoss

Bo to są oba te same zabojadzkie M10? Tyle że drugi w malowaniu…