Wichita: Awanturniczy krążownik

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
robertunio

Przypominam żeby nie kupować ósemek premium – chyba że ktoś chce grać 90% bitew na dziesiątkach. WG jest świadome problemu do czego oficjanie się przyznało ale nic poza tym. Na rozwiązanie problemu pewnie trzeba będzie długo czekać bo póki co WG jest zajęte balansowaniem nowych lotniskowców (a w zasadzie eskadr lotniskowców) i wprowadzaniem nowych ósemek premium 😉

J_jW

Ano właśnie, a mam przeczucie, że decyzja dokonana przy okazji reworku lotniskowców polegająca na utrzymaniu przez nieokreślony czas tylko parzystych tierów dla lotni, w konsekwencji oznacza także nikłe szanse na zmiany w matchmakingu.

@#$

A ja osobiście wolę kupić za ta kasę 2 stale camo do moich ulubionych X yama i des, wydaje mi się że jak już chce się mieć fajny okręt do gry (przede wszystkim umie nim grac) to najlepiej taki który jest na szczycie łańcuch pokarmowego jednocześnie zarabiajacego godziwy grosz. Według mnie jeśli kogoś stać i chce inwestować to tylko w taki sposób, głupota jest kupowanie XIII. I nie przesadzajmy że ktoś będzie 10 kapitanów szkolił na jednym tirpie bo zwykle gra się jednym dobrym dowódcą

J_jW

Naiwnie myślałem, że będzie jakiś mały event z amerykańskimi krążownikami i oprócz USS Wichita w grze pojawi się USS Alaska, W myśl prostej zasady: kto ma odpowiednią ilość free expa może wziąć sobie Aklaskę, a kto jeszcze nie ma, a interesuje go temat ciężkich krążowników, ten może sobie dokupić Wichitę. Ale, marketing wg mojego pomysłu okazał się pudłem… Oby tylko nie było sytuacji, że Alaska będzie czekać na dopracowanie Azumy i na event typu : bierzesz Amerykańca, czy Japońca… Event zbudowany na kontrowersji może robić mocniejsze wrażenie, ale kiedy to będzie?