RNG. Policz amoraki

Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YouTube. Przyjemnego oglądania! 😉

Witajcie czołgiści! Czy chcecie zobaczyć wysadzenie magazynu amunicji i latające wieże? Czy może ostrą bijatykę, z którą uporać się pod siłę tylko czołgom ciężkim? Niesamowite trafienia, ponadprzeciętne szczęście i prawdziwa moc randomizera – to wszystko w kolejnym odcinku RNG!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek.Z

Najciekawszy jest spot przez skały, jadę wąwozem przede mną sojusznicy za mną skały, a tu beeeeep żarówa !!! Ciekawe kur..a !!!!

Zagnansk1986

RNG? Linia frontu. Kanonejagpanzer dinga od Defendera.. To nie RNG , to żenada.

Fiolecik

I Wy jeszcze płacicie za tą grę, za czołgi premium, czas premium… xD Nawet mi Was nie żal.

Anonimowo

Żal to mi ciebie. Tyle jojczenia, a dalej grasz i komentujesz to co się dzieje w grze. Palnij się w łeb to może zmądrzejesz i przestaniesz decydować w sprawach, które nie powinny twojej persony dotyczyć.

Alexi

Nie wiem jak to możliwe ale na Linii Frontu w jednej bitwie dostałem kilka uszkodzeń magazynu. Nerwy mnie brały bo co naprawiłem to mi padał… zacząłem podejrzewać graczy o niedozwolone dodatki. Nie wiem i nie mam pojęcia co jest powodem? Może ktoś mi powie?

Anonimowo

RNG coś mówi? Na randomie nieraz miałem tak, że ktoś z pupy strzela i rozwala ammorack. Naprawiam – znów pada. Kolejny strzał i wieża lata w przestworzach. Ty zapewne też nieraz spowodowałeś taką sytuację u przeciwnika, ale większość ludzi ma to do siebie, że bardziej pamięta to co złe, a nie to co dobre.

Tomek.Z

To prawda, non stop magazyn, albo podpałka, gram Defenderem i Obj252u na zmianę. Na randomkach nie pamiętam takich sytuacji, coś jest przekombinowane JAK ZWYKLE. Pomijam milczeniem znikające pociski i szaleństwo celownika !!!

Pszemke2093

Też zwróciłem uwagę na często padające moduły podczas gry w FL. Wczoraj miałem przyjemność dostac dwókrotnie podpałkę od jednego z przeciwników. Zacząłem podejrzewać atak cheaterów. Ale sam podczas strzelania do przeciwników słyszałem charakterystyczny dzwonek niszczenia modułów. Zatem wygląda to na sprawkę WG. Nie wiem czy jest to ich kolejny bug, czy celowo to podkręcili, aby ludzie częściej zmieniali czołgi(nie zawsze jest możliwość, aby się naprawić). Bieda dla tych, którzy nie mają kilku 8, bo ciężko pograć. Dodatkowo tak jak pisze kolega wyżej celownik potrafi odwalać takie rzeczy, że nie śniło się filozofom. Tu zakładam raczej na 100% bug, których po ostatnim patchu jest milion i ciągle nie są naprawiane. Ale czołg premium z chęcią dodadzą 😉

Anonimowo

Mnie zastanaeia komunikat “wysadzony”. Ani ammorack, ani podpalebie. Wiec? Stawiam na blad.

adupatam

“Szalejący” celownik jest spowodowany rozmiarem mapy. Jeśli celujesz nad poziomem terenu, dajmy na to zobaczyłeś przeciwnika na jakiejś półce skalnej, on się schował, a ty nadal celujesz w to miejsce, twój celownik “skacze”, ponieważ automatycznie próbuje wziąć poprawkę na odległość dzielącą cię od krawędzi mapy :> Nie jest to najwspanialsza rzecz i nie ułatwia oddawania strzałów na ślepo, ale można się przyzwyczaić.

Kamil

Prawda jest taka Wargaming sprzedaje sam aimboty i ma wyjebane na wszystkich graczy, Qurwa tak ciężko to zrozumieć !!!
W trybie halloween sami byliście testerami aimbota i celności który został wprowadzony na nowej gałęzi EBR francuskich lajtów, możecie się łudzić dalej że coś się zmieni ale oni dalej chcą tylko kasy i mają wyjebane na WAS.
Pierd0lenie że ktoś mówi prawdę i traktowanie go….(o kolejny płaczek cebulaczek) chuuj mu w dupę .i. , widocznie lubi to.