Wieści z SuperTestu – Giulio Cesare i Le Terrible, radzieckie pancerniki

 

Zaczynają się zmiany w okrętach premium mających znamiona OP. Na pierwszy rzut idzie Giulio Cesare. A tutaj znajdziecie co o nim pisał Sub_Octavian tłumacząc się tej decyzji!

Testowe wersje okrętów Giulio Cesare i Le Terrible zostały dodane do ST

Włoski pancernik Giulio Cesare będzie testowany na VI tirze bez zmian parametrów, wyłączywszy podstawowe połączone z tierem: szansa na pożar i opancerzenie, które zostanie zwiększone z 19 do 25 mm.

Te zmiany powoduje fakt, że ten włoski pancernik premium jest za silny na swoim tierze i postanowiliśmy przeprowadzić testy tego okrętu na nowym tierze. Jeśli test się powiedzie to zostanie on przeniesiony na nowy tier. W takim przypadku właściciele będą mieli do wyboru nowy okręt albo odzyskanie dublonów.

Wersja testowa Le Terrible ma ulepszoną balistykę:
– prędkość wylotowa pocisków PP zwiększono z 800 do 840 m/s
– wartkość Krupp dla pocisków PP zwiększono z 2100 do 2400 co spowoduje zwiększenie wartości penetracji.

Zmieniono podział punktów żywotności na okręcie. Nowy system zwiększy przeżywalność niszczyciela i pozwoli na dłuższe przebywanie pod ostrzałem przeciwnika. Jeśli test się powiedzie zostanie zastosowany dla balansu okrętu.

Pancernik Władywostok z poziomu VIII wraz z Sowieckim Sojuzem z IX otrzymają zwiększone opancerzenie kazamat z 32 do 40 mm. Ta zmiana wzmocni pojedyncze opancerzenie okretu, a w rezultacie zmniejszy uszkodzenia od pocisków OB.

Ulepszono balistykę pocisków pancerników: Piotr Wielki poziomu V, Izmaila poziomu VI, Sinopa poziomu VII, LeninaWładywostoku poziomu VIII  do wartości porównywalnych z innymi pancernikami tych tierach.

Piotr Wielki  tier V i Izmail tier VI:

 • zmniejszono wartość współczynnika oporu powietrza z 0,4753 do 0,371
 • zwiększono wartość Krupp z 2295 do 2350
 • prędkość wylotowa pocisków zwiększona z 731,4 do 823m/s

Sinop tier VII:

 • zmniejszono wartość współczynnika oporu powietrza z 0,4059 do 0,3813
 • zwiększono wartość Krupp z 2400 do 2430

Władywostok i Lenin tier VIII

 • zmniejszono wartość współczynnika oporu powietrza z 0,3813 do 0,289

 

Źródło: World of Warships Development Blog

Tłumaczenie: Dark_Havoc

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

2 komentarze

 1. J_jW pisze:

  Poza tym, to jest dopiero ściema Z Juliuszem Cezarem, wszyscy od dawna, od testów wiedzieli, że okręt jest delikatnie mówiąc bardzo mocny, twierdzili nawet CC / youtuberzy, że za mocny…. Ale długo trzymano go na tierze V, a teraz kiedy zarobił i jest mniej popularny można spokojnie go znerfić, dając na wyższy tier. W tym szaleństwie jest metoda sprawdzona – dać okręt bardzo konkurencyjny, a jak zarobi i będą kontrowersje, można zawsze powiedzieć, że statystyki mówia o tym, że jest za mocny go nerfimy…

 2. J_jW pisze:

  Patrzę na wizerunki projektowanej linii pancerników rosyjskich i radzieckich, wytężam wzrok, wytężam myśl, i … I jakoś nie daję rady. Więc, patrzę na inną rycinę jeszcze raz, i jeszcze raz myślę… I nic nie rozumiem, jakim cudem WG chce wzmacniać opancerzenie kazamat pancerników VIII i IX tieru, skoro one, u kata, żadnych kazamat nie mają? Może pomylono okręt z budynkiem starej fortecy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.