Wieści z SuperTestu – Giulio Cesare i Le Terrible, radzieckie pancerniki

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
J_jW

Poza tym, to jest dopiero ściema Z Juliuszem Cezarem, wszyscy od dawna, od testów wiedzieli, że okręt jest delikatnie mówiąc bardzo mocny, twierdzili nawet CC / youtuberzy, że za mocny…. Ale długo trzymano go na tierze V, a teraz kiedy zarobił i jest mniej popularny można spokojnie go znerfić, dając na wyższy tier. W tym szaleństwie jest metoda sprawdzona – dać okręt bardzo konkurencyjny, a jak zarobi i będą kontrowersje, można zawsze powiedzieć, że statystyki mówia o tym, że jest za mocny go nerfimy…

J_jW

Patrzę na wizerunki projektowanej linii pancerników rosyjskich i radzieckich, wytężam wzrok, wytężam myśl, i … I jakoś nie daję rady. Więc, patrzę na inną rycinę jeszcze raz, i jeszcze raz myślę… I nic nie rozumiem, jakim cudem WG chce wzmacniać opancerzenie kazamat pancerników VIII i IX tieru, skoro one, u kata, żadnych kazamat nie mają? Może pomylono okręt z budynkiem starej fortecy?