Biuletyn deweloperów 0.8.1


Optymalizacja portu

Port to miejsce, w którym stacjonują wszystkie okręty graczy. Można w nim zobaczyć powiewające flagi i sygnały, oraz promienie słońca odbijające się od stalowych burt okrętów. To centralne miejsce gry zawiera wiele okien i zakładek takich jak Wygląd, Moduły, Kampanie i Arsenał. Nieustannie pracujemy nad poprawieniem portu i w wersji 0.8.1 wprowadzimy szereg ulepszeń jego interfejsu. Porty powinny teraz renderować się szybciej i bez zacięć. Oczywiście w przyszłych iteracjach gry również nie ustaniemy nad ich ulepszeniami.


Inne zmiany

Jedna, długo wyczekiwana zmiana to możliwość otworzenia wszystkich posiadanych kontenerów jednym kliknięciem. Ich otwieranie będzie teraz szybkie i bezbolesne, a przyznane nagrody — wyświetlane w osobnym oknie.

Do portu w Londynie zawitał zimowy jarmark: atrakcje i stoiska ze świątecznymi towarami rozciągają się teraz wzdłuż rozświetlonej promieniami słońca, ośnieżonej promenady.

  • Muzyka i efekty dźwiękowe portu oraz w bitwie zostały ulepszone: unowocześnione i zsynchronizowane z efektami wizualnymi w portach.
  • Zoptymalizowano efekty graficzne śladów po torpedach i piany morskiej, która pojawia się po zniszczeniu okrętu.
  • Możliwa jest teraz wymiana kredytów na zestawy sygnałów bojowych w Arsenale.

Dołączcie do testu publicznego i wypróbujcie zmiany nadchodzące w wersji 0.8.1! Zbierzcie wszystkie nagrody i podzielcie się z nami swoimi wrażeniami!

 

Źródło: Portal WoWs

Share

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments