Oferta: AFT-10

Z okazji Chińskiego Nowego Roku mamy przyjemność zaprezentować wam ofertę kupna jednego z najbardziej potężnych chińskich pojazdów w grze. Mowa jest o niszczycielu czołgów AFT-10.

AFT-10 to gąsienicowy transporter wyrzutni ppk, bazowany na kadłubie BWP ZBD-04, dźwigającym osiem masywnych kierowanych pocisków rakietowych Red Arrow-10. Najnowsza wersja tych nowoczesnych ppk jest w stanie zniszczyć z dużych odległości nawet najbardziej zaawansowane czołgi podstawowe, zaś AFT-10 zaprojektowano właśnie do tego celu – powstrzymania ataku wroga. Więcej na temat tego pojazdu przeczytacie w osobnym artykule.

W Armored Warfare AFT-10 jest niszczycielem czołgów 10 poziomu. Masywna wyrzutnia ppk przywołuje na myśl inny pojazd 10 poziomu, mianowicie Kornet-EM. W odróżnieniu od Kornet-EM, w którym wszystko kręci się wokół szybkości, kamuflażu i rakietowych zasadzek, AFT-10 ma tylko jeden atut – bezkompromisową siłę ognia. Stworzony jest do odpalania miażdżących salw pocisków rakietowych, które w ciągu kilku sekund potrafią zniszczyć nawet czołgi podstawowe 10 poziomu. Na dodatek pociski te mają bardzo dużą wartość penetracji, co oznacza, że niezależnie od kąta trafienia żaden cel nie jest bezpieczny w ich zasięgu rażenia.

Galeria (kliknij, aby otworzyć)

aft1

aft2

aft3

aft4

aft5

aft6

W dniach od 5 do 14 lutego 2019 r. macie okazję pozyskania tego unikalnego pojazdu ze skrzynki z łupami AFT-10.

W skrzynce znajdują się głównie fragmenty schematu AFT-10. Aby uzyskać AFT-10, należy złożyć sto fragmentów (które po otwarciu skrzynek pojawią się w Inwentarzu). W każdej skrzynce znajduje się jeden z następujących przedmiotów:

Jako główna nagroda:

 • Niszczyciel czołgów premium 10 poziomu AFT-10 (rzadki drop)
 • Od 1 do 99 fragmentów schematu
 • Tymczasowa 3-dniowa wersja losowego pojazdu premium 6 lub wyższego poziomu

Jako dodatkowa nagroda:

 • 10 specjalnych skrzynek z łupami AFT-10 (Specjalne skrzynki z łupami to rozszerzone wersje standardowych skrzynek z łupami, zawierające więcej łupów i dające większą szansę na zdobycie lepszych przedmiotów)
 • Część specjalnej skrzynki z łupami AFT-10 (zbierz 10, aby uzyskać specjalną skrzynkę z łupami AFT-10)

Specjalne skrzynki z łupami można sprzedać za 850 złota lub każdą z ich części za 85 złota. O ile gracz posiada już taki sam pojazd premium jak tymczasowa wersja w zdobytej skrzynce z łupami, otrzyma zamiast niego 350 złota.

Skrzynkę z łupami można nabyć w naszym sklepie internetowych w następujących pakietach:

 • 2 skrzynki z łupami
 • 5 skrzynek z łupami (5% zniżki)
 • 11 skrzynek z łupami (10% zniżki)
 • 23 skrzynki z łupami (15% zniżki)
 • 50 skrzynek z łupami (25% zniżki)

webshop
Uwaga!

 • Oferta zaczyna obowiązywać 5 lutego o godz. 16:00
 • Oferta jest ważna do 14 lutego o godz. 16:00
 • Oferta ta nie jest dostępna dla graczy zamieszkałych w Holandii i Królestwie Belgii

Dobrej zabawy i do zobaczenia na polu bitwy!

 

Źródło: https://aw.my.com/pl

 

Jeżeli przed zakupem chcecie zobaczyć jak się nim gra oraz co do powiedzenia mają o nim posiadacze to zapraszam do zapoznania się z poniższymi materiałami:

 

 

guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Ja tam bym wolał by skrzynki nie były reklanowane, są porażką jeśli chodzi o pomysł i wolałbym by nie mieli z nich zysku i wprowadzili normalnie premki do sprzedaży jako pewniak 😛

PupkaWG

„najbardziej potężnych” kto to pisze? Barula prymas w gimnazjum?

chip

Kwestie prawne, w tych krajach sprzedaż skrzynek podpada pod hazard i jest nielegalna.

ZeroJedynkowy

Oferta ta nie jest dostępna dla graczy zamieszkałych w Holandii i Królestwie Belgii??? Ato dlaczego??? 21 wiek a tu taka dyskryminacja wstyd WG wstyd.

Gogol

Za co jeszcze obwinisz WG? Poczytaj chociaż o grze, o której czytasz artykuł (nie mówiąc już o graniu), a potem komentuj.

Anonimowo

Nie wiedziałem że AFT-10 Współczesny pojazd z 8 wyrzutniami rakiet jest na tierze 10 w World of Tanks. Oj hejterki dlatego nikt was nigdy na poważnie nie bierze. Gadacie co wam na język wlezie, nawet nie patrzycie co hejtujecie 🙂

bezogrodka

Co ty mówisz?! Powinny być wszędzie zakazane bo to czysty hazard! Skrzyneczki hazardowe polegają na tym że kupujesz pakiet skrzyneczek powiedzmy za 150 PLN i po otwarciu okazuje się że masz np. 18 elementów czołgu na 100 potrzebnych i mnóstwo pierdół na które nikt w zasadzie nie zwraca uwagi w AW. Myślisz sobie OK, jeszcze stóweczka… Kupujesz kolejne skrzynka i wpada Ci powiedzmy 25 elementów czołgu… I tak na prawdę nie wiesz kiedy złożysz cały. Jak się opamiętasz po pierwszym zakupie to zostaje ci wkurw… że wtopiłeś około 150 zł. Jednak byli tacy co brnęli dalej. Mówi się na forach i w komentarzach że trzeba wydać około 900PLN żeby złożyć czołg. Tak było z BM Oplot, Type 5 czy Armata 140. To sporo za DUŻO jak dla mnie i wydawca Armored Warfare, My.com nie zobaczy mojej złotówki dopóki te hazardowe skrzyneczki nie wsadzą sobie głęboko w d…
Można narzekać na WG, ale tutaj jak wydasz powiedzmy 200 zł to masz pojazd który chciałeś kupić (no może poza eventem na IS-3a 😉 )
Wydawcy AW ruch..ją klientów i dobrze się z tym czują.
Smaczku całej sprawie dodaje fakt że mogłeś założyć konto w grze poprzez rosyjski serwer i wtedy za te same „towary” płacisz sporo mniej.
WG daje eventy w których jak sporo grasz to możesz premkę VIIII zgarnąć a free. W praktyce wiele osób kupuje je ze zniżką proporcjonalna do postępu w evencie, powiedzmy 50-60%. Klient zadowolony i wydawca zarabia.
My.com jak wymyśliło event, to trzeba było złotem zapłacić za to żeby wziąć w nim udział. Trwał 100 dni ale okazało się że trudno jest go zrealizować bez wydawania realnych pieniędzy na „przyspieszacze”.

Podsumowując. Jeżeli wydajesz pieniądze ale nie wiesz co za nie otrzymasz to jest to albo festynowa loteria albo hazard czystej postaci. Jedno i drugie = żal.pl

Anonimowo

Póki co AW to jedyna gra w której jestem finansowo na plus tyle razy ile na bugach można było legalnie naklepać waluty premium to nigdzie mi i ogólnie graczom się nie udało. Więc teraz próbują coś ugrać. Ja kupiłem bitewną drogę za 30zł i jestem pewny że na 90% wyrobię się z osiągnięciem 50 poziomu i otrzymanie czołgu premium 10 poziomu Altay 🙂 i nie kupuje skrzynek jak napisałeś hazardowcych. To nie pierwsze takie skrzynki już. Skoro ludzie dalej kupują widać to lubią i tyle :). WG dalej jest „królem” marketingu. W WoT kończą się miejsca parkingowe trzeba bulić, załoga 200 złota za osobę. Maratony na pojazdy premium, tak można zdobyć pojazd za free jeśli grasz po 10 godzin dziennie przez ten skromny okres czasu. Stawianie WG w łagodniejszej pozycji niż wydawców AW będzie mnie bawić do końca świata. Jak wspomniałem wyżej tyle co oni nam złota dali czy to od siebie czy w wyniku błędu i ogólnie wszystkiego co mamy, my gracze na koncie. To WG by dało bana aż do momentu aż ich spłacisz. Jest taki zapis u nich w regulaminie nawet. Co z tego że jakiś ich błąd. Ty płacisz za ich błąd

Anonimowo

Jesteś finansowo na plus?, serio?. Ciekawe kto by to twoje konto kupił?. Znajdziesz kupca by być finansowo na plus?. Bo dla mnie twoje konto jest nic nie warte, za darmo bym go nie chciał. Granie w AW i wkurzanie się na rozwiązania w grze, bugi i wsparcie?, nie dzięki. Teraz jak zamknęli fora to i nawet na temat błędów będzie cisza. Jak AW zamkną to również będzie cisza bo prawie nikt w to nie gra.
Wczoraj o 22 na twitch widziałem że na t10 już ktoś czekał po 2-3 minuty na walkę a na 30 graczy w bitwie średnio 20-25 to byli ruscy.
Jesteś naiwny myśląc że cokolwiek w AW dostałeś na podstawie błędów gry, dawali bo populacja leciała w dół i chcieli ludzi zatrzymać, przyciągnąć a i tak efekt raczej słaby, w końcu musieli połączyć serwery.