Wieści z SuperTestu – dlaczego Azuma przestała być dziesiątką

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Alt

Okręt jest jednym z projektowanych w ramach projektu B-65. Projekt krążownika super A przewidywał 8 wyrzutni torpedowych 610mm. Bez względu na tier powinien je mieć. To tyle w kwestii zmiany parametrów historycznych.

J_jW

Najgorszy możliwy scenariusz to choćby taki, że teraz trzeba będzie czekać nie wiadomo ile czasu na dopracowanie Azumy na IX tierze, po to, by mogła się odbyć premierowa promocja wielkich krążowników na bezkresnych obszarach wirtualnego Oceanu Spokojnego, czyli zmagania Azuma kontra Alaska… A jak nie masz tyle free xp, to proszę bardzo łyknij sobie USS Wichita, da ci przedsmak luksusu… Więc kiedy? Okolice Wielkanocy?

@#$

Japoński krążownik bez torped wyglada jak jaskiniowiec bez maczugi:) a wszystko w myśl dziwnej zasady że SUPER krążki 300mm kaliber mają ich nie mieć. Za mało różnorodności i skrajności w tej grze powinni tworzyć więcej takich unikatowych konstrukcji żeby było ciekawiej. Tj Atlanta czy Kutuzow.