Linia frontu: opancerzenie kopuł pancernych

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

26 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
123tomek

“i 25 mm (otwory wentylacyjne).”

To te żółte, okrągłe na pierwszym obrazku?

taki jedyny wyjątkowy
jankier

Ja bym powiedział, że bez szału. Ofertę przed beznadzieją ratuje 2x exp załogi

gustlik

Na ostatniej LF dmg za niszczenie dzial nie byl brany pod uwage do exp i kredytow i teraz zapewne tez tak bedzie ,smiac mi sie chcialo z tych ,ktorzy za wszelka cene chcieli je zniszczyc tracac przy tym czolgi.Po co? Im dluzsza bitwa tym wiecej dmg na czolgach ,wiecej kredytow i expa,roznice w zarobkach przy wygranej czy przegranej zadne.

...

Wracam po krótkiej przerwie skuszony czeską premką, wyciągam skode t25 – 8 bitew 7 ląduje na VIII tiery, większość to jednostronne przegrane… WG potrafi zniechecić do wydawania kasy

vice

czerwony niedzielny gracz narzeka na inne czerwone boty

taki jedyny wyjątkowy

A skąd wiesz jaki on jest ?? Może lepszy od Ciebie …. 😛

...

rasa biała jak coś nie czerwona

JasioF

a ja gram ostatnio też (czasem) 6 tierem i najczesciej rzuca mnie na 7 tiery, czasem na 8 tiery, ale mialem też pare bitew na topie (z 4 tierem, czasem z 5 tierem). Masz chyba pecha, bo mnie rzuca jednak rzadziej na 8 tiery (na pewno nie 7 na 8, raczej 2-3 na 8, z czego ze 2 też na topie)

XD

+1

taki jedyny wyjątkowy

No i fajnie 🙂 Czekam na Linie frontu by trochę zarobić kredytów 🙂

Ronis

No niby ok ale to nic nowego bardziej interesujące info to kiedy ruszą i jak mamy zdobywać punkty by zdobyć te maszyny premium czekam z niecierpliwością ☺️

Blacky

Punkty “prestiżu” dostajesz za podbijanie lvli. Grając w Frontline dostajesz specjalne XP za które masz poziomy, przy wbiciu 30tego masz opcję wyzerowac poziom i wbić prestiż. Dostajesz po 6 punktów na premki na prestiżu 1,3,5,7,9. Łącznie 30pkt i możesz wybrać max 2 premki z dostępnych czterech. Event rusza 11.02.2019r.

reksimen

na pewno 11???

_Milosz_panzer_

Ile punktów kosztuje każda premka?

Blacky

Z tego co mi wiadomo tak. Event zaczyna się 11.02.2019. Było gdzieś napisane w oficjalnym zwiastunie na stronie WoTa. Nie pamiętam tylko gdzie dokładnie, ale w artykule o powrocie Frontline. A co do kosztów premek. STA-2:6kredytów WZ-111:10kredytów Emil 1951:12 kredytów Tajemnicza IX:15 kredytów.

Goodall

Pojazdy będą do zdobycia czy będziemy mieć zniżkę na nie?

Blacky

Koszty premek to:
STA-2 6 kredytów
WZ-111 10 kredytów
Emil 1951 12 kredytów
Tajemnicza IX 15 kredytów
Ewent zaczyna się 11.02.2019. Było wspomniane o tym w artykule o powrocie Frontline na oficjalnej stronie World of Tanks 🙂

Anonimowo

Może ta tajemnicza IX to su 122-54?

ThePlayerFromTheHell

E, to strasznie łatwo 🙂 ja na testowym miałem 6 poz. prestiżu… a grałem parę dni… Takie prymki to łatwo zgarnąć, nie sądzicie?

JaTuTylkoSprzątam

Na serwerze testowym masz po pierwsze, łatwiejsze wbijanie pkt, a po drugie, na zwykłym serwerze będzie limit, tak, że nie możesz przekroczyć poziomu o 2 wyższego niż etap który obecnie wystartował, tj. Na 1 etapie maksymalny poziom możliwy do wbicia będzie wynosił 3, na drugim etapie 4 itd.
(Tak to rozumiem)

ThePlayerFromTheHell

Czyli taki O-ho na HE będzie walił w te wentylacje po 800? Brzmi nieźle 🙂

Zange

Najpierw taki oho musi dojechać

glus1321

Dlaczego t49 musiał zostać 9…. DLACZEGO…….. tak ładnie by wchodziło w te działa

taki jedyny wyjątkowy

Ale jak napisał kolega wyżej – strzelając do tego na testowym nie miałeś brane pod uwagę uszkodzenia , tylko w przeciwników się liczą 😛