Linia frontu: opancerzenie kopuł pancernych

Model kolizyjny dział dużego kalibru, powinien się przydać. 😉

Na mapie znajduje się 5 bunkrów. Gdy tylko atakujący przejmą co najmniej jeden sektor na drugim froncie obronnym, mogą rozpocząć swoją podstawową misję i zacząć niszczyć bunkry – działa o dużym zasięgu posiadające własne pule PW. Bunkry są chronione kopułami pancernymi i praktycznie niezniszczalne w ataku frontalnym. Należy celować w ich tył, gdzie mają znacząco cieńsze opancerzenie. Drużyna atakująca wygrywa, gdy zniszczy 3 bunkry.

 • Każdy cel ma 3200 punktów wytrzymałości;
 • Pancerz przedni / wieża: Nie może zostać przebity;
 • Pancerz boczny: 165 mm;
 • Pancerz tylny: 90 mm;
 • Wrażliwe punkty: 70 mm (włazy) i 25 mm (otwory wentylacyjne).

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

26 komentarzy

 1. 123tomek pisze:

  „i 25 mm (otwory wentylacyjne).”

  To te żółte, okrągłe na pierwszym obrazku?

 2. taki jedyny wyjątkowy pisze:

  https://worldoftanks.eu/pl/news/special-offers/team-effort-february-special/ – od jutra zapowiada się fajna oferta 🙂

 3. gustlik pisze:

  Na ostatniej LF dmg za niszczenie dzial nie byl brany pod uwage do exp i kredytow i teraz zapewne tez tak bedzie ,smiac mi sie chcialo z tych ,ktorzy za wszelka cene chcieli je zniszczyc tracac przy tym czolgi.Po co? Im dluzsza bitwa tym wiecej dmg na czolgach ,wiecej kredytow i expa,roznice w zarobkach przy wygranej czy przegranej zadne.

 4. ... pisze:

  Wracam po krótkiej przerwie skuszony czeską premką, wyciągam skode t25 – 8 bitew 7 ląduje na VIII tiery, większość to jednostronne przegrane… WG potrafi zniechecić do wydawania kasy

 5. taki jedyny wyjątkowy pisze:

  No i fajnie 🙂 Czekam na Linie frontu by trochę zarobić kredytów 🙂

 6. Ronis pisze:

  No niby ok ale to nic nowego bardziej interesujące info to kiedy ruszą i jak mamy zdobywać punkty by zdobyć te maszyny premium czekam z niecierpliwością ☺️

  • Blacky pisze:

   Punkty „prestiżu” dostajesz za podbijanie lvli. Grając w Frontline dostajesz specjalne XP za które masz poziomy, przy wbiciu 30tego masz opcję wyzerowac poziom i wbić prestiż. Dostajesz po 6 punktów na premki na prestiżu 1,3,5,7,9. Łącznie 30pkt i możesz wybrać max 2 premki z dostępnych czterech. Event rusza 11.02.2019r.

 7. Czyli taki O-ho na HE będzie walił w te wentylacje po 800? Brzmi nieźle 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.