Aukcje na rzecz 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, cz. 2

Krótka informacja: kończy się internetowa aukcja WOŚP, tak więc jest to ostatnia szansa wzięcia udziału w licytacji. Na aukcjach znajdują się unikatowe, rzadko występujące czołgi i okręty, licencjonowane ubrania i akcesoria, klocki od Cobi, a nawet… wspólne granie z Polakami pracującymi w firmie Wargaming!

Pierwsza aukcja

W pierwszej aukcji możecie zdobyć niezwykle rzadkiego Panzer V/IV, czołg ten był dostępny jedynie w preorderze, jako zawartość średniej paczki. Tegoroczna aukcja to JEDYNA od lat okazja, by go zdobyć! Oprócz tego zwycięzca aukcji otrzyma Mausa z klocków Cobi, dwie koszulki, torbę oraz wiele innych gadżetów!

Przejdź do pierwszej aukcji
Druga aukcja

W drugiej aukcji znajduje się prawdziwa Polska siła: Pudel, polski czołg średni VI poziomu oraz 50 TP prototyp, polski czołg ciężki VIII poziomu. Oprócz tego zwycięzca aukcji otrzyma Pudla z klocków Cobi, dwie koszulki, zapinaną bluzę, dresy, torbę oraz wiele innych gadżetów!

Przejdź do drugiej aukcji

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments