Wieści z SuperTestu – zamiany dotyczące radaru

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
capitan frikan

czyli jak wykryje DD mino to zjade go na 2 salwy nie 3 lub 4 super kocham WG i jego rozwiązania 2 salwy na DD i jego torpy mnie giglaja do tego i moze se strzelac do bolu z 1hp xD wg jest boskie hahahahaha

Dan0001
Anonimowo

Tak poza tematem – co dzisiaj się dzieje z tym serwerem WoWS, non stop wyrzuca że zostałem odłączony od serwera 🙁

J_jW

Rano był restart z powodów technicznych, widac jakis problem istnieje, mnie też wywaliło, ale cała gra została niejako skasowana, bo okręt wypadł z flagami, materiałami eksploatacyjnymi itp. bez utraty i bez wyniku gry….

J_jW

O matko, a to jest takie proste – z wykrywaniem radarowym jest podobnie jak ze wzrokowym, obiekty mniejsze (dające słabsze echo) widać na radarze po prostu z mniejszej odległości… Krążownik np. w dymie wykryjesz wcześniej niż niszczyciel, jak chcesz wyłowić niszczycie na capie, to wejdź na niego swoim chłopcem radarowcem…

Revanche25

“Dopóki na okręt działa Radar ma obniżony poziom ataku/obrony” czyli dostaje karę za to ze ktoś w radarował mnie po drugiej stronie wyspy po tym jak zdążyłem wypościć rybki i spieprzam. Super całe WG, jak niema patcha by dokopać DD to są chorzy.

x

ta tabela nie objasnia nic 🙂