Wczesny dostęp: ISU-130 w sklepie premium na serwerze NA

ISU-130, czyli niszczyciel czołgów VIII tieru Premium nacji rosyjskiej trafił we wczesnym dostępie do amerykańskiego sklepu premium (wcześniej dostępny był na serwerze ASIA). Nigdy wcześniej deweloperzy nie sprzedawali tego czołgu. Pojazd był nagrodą dla moderatorów World of Tanks oraz osób, które pomagały przy rozwoju gry.

Maszyna dostępna jest w czterech zestawach w cenach 222 zł, 279 zł, 312 zł i 426 zł. Pewnie kwestią czasu jest pojawienie się go na serwerze EU.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

24 komentarze

 1. Anonim pisze:

  W dobie goldowych pocisków nawet Obj. 907 już nie jest op.

 2. Dawid pisze:

  Jak wiadomo w WOT nie ma unikatów więc nie zaskoczyło by mnie jeśli ten model ISU trafił by do sklepu .

  Chociaż akurat w tym wypadku mogli by zrobić jakiś maraton podobny do tego jaki był na T-44/100 .
  Tak żeby pojazd mogli zdobyć tylko dobrzy gracze .
  Z wcześniejszymi maratonami było tak że ludzie najpewniej jechali na jakichś botach , bo poziom gry był zatrważająco niski w trakcie trwania maratonów.

  Tutaj mogli by wykombinować coś innego czego byle pomidor czy żółtek za expa nie obejdzie .

  Sam pojazd może i nie był by wart fatygi bo obecnie jest mnóstwo maszyn lepszych niż ISU-130 , ale zawsze to coś nowego …

 3. sztil4 pisze:

  Ma ktoś jakieś info kiedy mozna sie spodziewac zniżek na zakup modułów ??

 4. Stef pisze:

  Kto nie chce niech nie kupuje. Ja się cieszę że mam możliwości zakupu choć oczywiście wolałbym maraton zeby cena była znacznie niższa.

 5. Stary Wilk pisze:

  Nie podoba mi się. Co do wzrostu FPS, polecam włączyć powtórkę z 1.3 na 1.4, mi pokazuje wzrost o 35fps.

 6. pk pisze:

  Ale to nie sa prawidlowe ceny, w dolarach powinno byc $89.99, $65.99, $58.99 i $46.99.

 7. Kamyk pisze:

  Kolejny czołg który miał być tylko dla wąskiego grona graczy jest sprzedawany jak ziemniaki. GJ wg znów. Ten czołg otrzymywali jedynie osoby które pomogły w rozwoju we wczesnym etapie na serwerze NA. To co, teraz KV-220-2[B] albo T44-122 w sprzedaży ?

  • Mi pisze:

   Ja jestem za tym żeby wszystkie czołgi były dostępne dla każdego Kowalskiego, nawet obj 907 i reszta X. Czemu tylko starzy gracze i fiolety mają być promowani i umacniani jeszcze bardziej do klepania świeżaków? Kiedyś było pay to win przez amo, już nie jest. Czas jeszcze na czołgi.

   • Sla pisze:

    To po co się starać w takim razie? Ktoś jest lepszy, wylewa siódme poty aby coś zdobyć i się wyróżnić, to to dostaje. Ja jestem średnim graczem i mi żal **** nie ściska, że ktoś coś ma, bo wiem że zasłużył albo wykorzystał okazję. Precz z socjalizmem – chcesz coś, to sobie zapracuj.

    • tuitam pisze:

     Co wylewa? 7 poty? Bawiąc się w grę? Jak ktoś jest dobry i zdobędzie sobie czołg za darmo to nie znaczy, że ktoś inny nie może go sobie kupić za pieniądze na które ciężko zapracował wylewając siódme poty właśnie

     • XD pisze:

      To gra, i nagrodą jest przedmiot w grze, nikogo nie obchodzi ile masz kasy i jak ją zarobiłeś. Możesz sobie wylewać siódme poty, ale póki nie robisz tego nad tą grą to możesz się cmoknąć…
      Są rzeczy, których nie powinno się dać kupić. Podium na igrzyskach trzeba sobie wywalczyć, a nie kupić. To samo z pucharem ligi mistrzów. Tak samo w wotowym świecie kampanie są takimi igrzyskami. Sytuacja, w której każdy debil może sobie kupić nagrodę odbiera jej jakąkolwiek prestiżowość.

   • Lukasz_111 pisze:

    Może jeszcze wszystkie X mają być odblokowane na start? Nie po to ktoś poświęcał czas i chęci na granie kampanii tylko by mieć coś, co świeżak według Ciebie powinien mieć na start. Sam mam obj 907 bo go WYWALCZYŁEM w kampanii, i sobie stoi bo nim nie gam, bo jakimś cudem to on nie jest tak jak myśli większość ludzi jak ty, ot zwykły rosyjski med X tieru. W bezpośredniej walce z obj 430U nie ma szans.

    • Anonim pisze:

     Potwierdzam, dlatego nie mam takiego bólu 4 że go nie mam OBJ 430U dużo lepszy

     • 5kwn8 pisze:

      Ob430u lepszy xD toc to nieruchawy gniot walafy kalafiory, ma takiego weak spota ktorego nie widac na gg ze az strach haha i to od kadluba w gore

    • ali pisze:

     i widzisz i tu sie kolo zamyka ktoś wyprował sobie poty większosci za darmo i dostaje nagrodę czołg który jest przyznawany za poświęcony czas abys ty mógł sie cieszyć grą a wg robi z ryja cholewę i daje to ta osoba dostala i to miało go wyróżnic do sprzedaży to czemu nie dać do sklepu ob.907 to to samo

 8. polishbeer pisze:

  przesada z cenami

 9. ARampageV pisze:

  błędy zamierzone 🙂 dla mniej kumatych 🙂

 10. ARampageV pisze:

  naprawdę mam polewkę czytają ARTYKUŁY W NECIE. lepsze niż wymyślane skecze artykuły owe oferują masę rozrywki. błędy merytoryczne, językowe, ortograficzne sugerują niechlujstwo, brak czasu, rzetelności czy też brak czytania ze zrozumieniem własnych tekstów. Onet, WP wpolityce itd. pełne są takich błędów- śmiesznostek.
  Do owej 1 Ligi dołącz i rykoszet gdzie czytamy: „… w trzech zestawach w cenach 222 zł, 279 zł, 312 zł i 426 zł”
  Pytanie do czytelników: 3 czy 4?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.