Sklep premium: 30 dni konta premium + LTP gratis

Jeżeli zastanawialiście się nad zakupem 30 dni dostępu do konta premium, to jest ku temu dobra okazja. W sklepie pojawił się zestaw: LTP oraz 30 dni premium za 39,89 zł 😉

— Wybierz ten zestaw, by korzystać z premii +50% do PD i kredytów przez cały miesiąc, który oprócz konta premium zawiera LTP, malutki czołg lekki III poziomu o dużej prędkości i mocnym pancerzu przednim!
 
Ważne: Jeśli posiadasz już pojazd LTP, przy zakupie tego zestawu nie otrzymasz rekompensaty w złocie za nabycie duplikatu.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

15 komentarzy

 1. DERP pisze:

  „Jeśli posiadasz już pojazd LTP, przy zakupie tego zestawu nie otrzymasz rekompensaty w złocie za nabycie duplikatu.”
  Żeby się tylko nie posrali przypadkiem z tej pazerności…

 2. q pisze:

  kolejny (marny) sposob na zaludnienie niskich tierow

  • Anonim pisze:

   A od kiedy to WG chce zaludniać niskie tiery?
   Przecież każde ich działanie wysyła graczy na tiery jak najwyższe. Ciągle nowe prem ósemki. Fajne zestawy stylizacyjne tylko na dychy i też na prem ósemki. Ewentualne promocje na czołgi premium też tylko ósemki.
   Ten dzisiejszy myk z LTP to tylko wyciągnięcie kasy od kolekcjonerów pikseli, którzy jeszcze nie nie posiadają tego piździka.
   A same tiery 1-3 sa niegrywalne. Raz że dostępne są dla nich tylko ze 3 mapy. A dwa to od ilości botów (zapewne botów od WG) aż łeb boli.

 3. Dyrdybata pisze:

  Grałem nim niewiele ale zapamiętałem go jako mniej grywalny T-127. Jest niższy niż przywolany czołg więc pewnie camo lepsze. Pamiętam jednak, że miejsca z których prowadziłem ostrzał z T-127 chowając PŁYTĘ, dla LTP były niedostępne z racji „niskiego wzrostu” właśnie. Mobilność ok jak na ten Thier.

 4. polishbeer pisze:

  Ja mam 60 dni premium uzbierane ze światecznych pudełek nie licząc full golda

 5. Anonim pisze:

  Jeśli ktoś chce radzieckiego piździka III tieru, to znacznie lepszy od LTP jest T-127. Są niby bardzo podobne ale ten drugi jest lepiej opancerzony. A działa, jeśli dobrze pamiętam, mają identyczne.
  Mam oba i grałem nimi oraz niemiecki francuzem Pz.Kpfw. S35 739(f) bardzo dużo bitew w 2013 roku. A wtedy zabawa nimi była gorsza, bo losowało je na piąte tiery. A teraz tylko do czwórek.

 6. Anonim pisze:

  Piżdzik jak piżdzik. Kilkanaście bitew na nim mam na pewno. Wszystko ok tylko wg mnie jak na lajta jest za wolny. To mnie drażniło w tym czołgu. Sprzedałem go i wolę A-20 na niższe tiery do zabawy. Ten wiatr we włosach i komary w zębach jak nim pędze:)
  A LTP to bardzo fajna nazwa. Lepiej wygląda niz wiele innych. Po rosyjsku konstruktor tego czołgu – porucznik jakis tam na literę P. Fajny skrót.

 7. Anonim pisze:

  Jak ten pizdzik? W miare dobre opinie mial w necie

 8. Noob pisze:

  LTP learn to play

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.