Dwie ciekawe aukcje WoWs do wygrania

 

Jak wiadomo nie od dziś, Wargaming z chęcią wspiera akcje WoŚP’u, tak więc i tym razem wrzucili całkiem pokaźne aukcje. Tym razem w WoWsie mamy do wygrania:


Aukcja Wargamingu: World of Warships – Zestaw Okrętów – Dywizjon – aktualna cena 1 136,00 zł (14.012019 11:30)

Do wygrania:

 • Belfast + miejsce w porcie! – Belfast to brytyjski krążownik premium VII poziomu. Jest to jeden z najmocniejszych okrętów w swojej klasie, z uwagi na unikalną kombinację radaru, sonaru oraz zasłony dymnej. Rzadko występuje w sprzedaży dlatego też jest cenną jednostką, którą warto mieć w swojej kolekcji.
 • Kutuzow + miejsce w porcie! – Krążowniki typu Swierdłow, z których jeden nosił imię rosyjskiego dowódcy Michaiła Kutuzowa, były radziecką odpowiedzią na potężne krążowniki typu Cleveland stosowane przez Marynarkę Wojenną USA. Michaił Kutuzow był ostatnią jednostką służącą w Radzieckiej Marynarce Wojennej wyposażoną w konwencjonalne działa artyleryjskie. Przetrwał jako jedyny z 14 zbudowanych w latach 50. okrętów tego typu, a teraz pełni funkcję muzeum. W World of Warships będzie służyć pod Waszymi rozkazami.
  Jest to krążownik VIII poziomu, jeden z najrzadziej spotykanych okrętów na serwerze i prawdziwy potwór w swojej klasie!
 • Missouri + miejsce w porcie! – Ten amerykański pancernik to prawdziwa kopalnia kredytów a jednocześnie bardzo pożądany okręt.
  Jest to pancernik typu Iowa nazywany także „Mighty Mo” (ang. Potężna Mo) lub „Big Mo” trzeci okręt US Navy nazwany na cześć stanu Missouri i ostatni pancernik zbudowany przez Stany Zjednoczone. Ostatecznie w styczniu 1995 wykreślono okręt z Rejestru Okrętów Marynarki Wojennej (ang. Naval Vessel Register), a następnie skierowano do Pearl Harbor na Hawajach, gdzie od 1999 pełni rolę okrętu-muzeum
 • Kamikaze R + miejsce w porcie! – Japoński niszczyciel V poziomu. Charakteryzuje się rozwijaniem dużych prędkości oraz mocnymi torpedami. Ten doskonały torpedowiec potrafi zdziałać cuda w rękach doświadczonego gracza. Przez wielu uważany za najlepszy niszczyciel w grze.
 • Wspólny dywizjon z Ev1nem (Executive Producer) i WG_Lumberjackiem (Community Manager)! Wybierzesz odpowiadający Ci termin, a następnie wszyscy wspólnie pływamy razem w dywizjonie przez godzinę.
 • Model World of Warships: Battleship Bismarck – Dodatkowo, mamy coś wyjątkowego dla fanów budowania z klocków – egzemplarz limitowanej edycji modelu World of Warships: Battleship Bismarck ze specjalnym certyfikatem autentyczności podpisanym przez prezesa firmy COBI oraz projektantów. Do zestawu dołączona jest indywidualna tabliczka z nazwą okrętu i numerem 011 zgodnym z certyfikatem. LINK

Druga warta uwagi aukcja to: Błyskawica z Drwalem, Radeckim i Greysharkiem! – aktualna cena 152,50 (14.012019 11:30)

ORP Błyskawica i Muzeum Marynarki Wojennej z WG_Lumberjackiem, Radeckim i Greysharkiem!

 • Tylko teraz, tylko w styczniu, jedyna i niepowtarzalna okazja, abyś wspomagając leczenie dzieci wygrał wycieczkę do Gdyni, połączoną ze zwiedzaniem legendarnej Błyskawicy (jedynego polskiego okrętu w World of Warships) oraz Muzeum Marynarki Wojennej, w towarzystwie przedstawiciela WG w osobie WG_Lumberjacka oraz członków społeczności Radeckiego i Greysharka!

 • Zwycięzca aukcji w dowolnym, wybranym przez siebie terminie otrzyma od organizatorów pakiet VIP – bilet na przelot lub przejazd pociągiem klasy premium z wybranego przez siebie miasta w Polsce do Gdyni, jeden nocleg w hotelu Marriott w Gdyni, przejazd do i z hotelu, bilety wstępu do muzeów oraz obiad, a także towarzystwo w/w osób. Podczas zwiedzania Radeckij podzieli się z Tobą swoją wiedzą na tematy marynistyczne i militarne, Greyshark będzie go poprawiał gdy ten pomyli jakieś słówko, a Drwal podzieli się ciekawostkami z życia WoWs i jego twórców. 

 • Przelot z Krakowa i Wrocławia, przejazd pociągiem premium z miast w których ten pociąg się zatrzymuje. W pozostałych przypadkach przejazd pociągiem klasy 1 lub wagonem sypialnym. Termin do uzgodnienia, warunek – musi to być piątek/sobota lub tylko sobota.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments