Aukcje na rzecz 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Max

Pół Złotej Mrówki, życzę Ci by w naszym kapitalistyczno-socjalistycznym państwie nie było dane Ci sie leczyć.
Dużo zdrowia dla Ciebie i rodziny, Inaczej będziesz (będziecie) zmuszony korzystać ze sprzetu dostarczananego dzięki WOŚP.
Tyle w temacie! Dużo zdrowia!

Pół Złotej Mrówki

Odnośnie organizacji charytatywnych.
Ich “szemrane” działanie było opisane w pewnej – głośnej swego czasu na świecie – książce. Nie mogę przypomnieć sobie tytułu, a google nie pomaga w tym względzie (co mnie nie dziwi).
A odnośnie Owsiaka, to proponuję zapoznać się z terminami: “Mrówka Cała” i “Złoty Melon”…

A moje prywatne zdanie jest takie, że potępiam żebractwo i rządy państw pod “rządami”, których w ogóle pojawia konieczność uprawiania publicznego i zinstytucjonalizowanego żebractwa pod nazwą “organizacje charytatywne”.

Konieczność zinstytucjonalizowanej pomocy milionom potrzebującym świadczy o totalnym upadku państwa i zbrodniczej wręcz “nieporadności” klik (bo trudno je nazwać “elitami”) rządzących danym państwem/terytorium.

Gdy jestem na zakupach i jacyś licealiści zaczepiają mnie przy wejściu z prośbą o pomoc a to na jakiś PCK czy inny Caritas, to mówię im tak:

– “Nie wstydzicie się żebrać? Jesteście młodzi. Zamiast tu stać żebrząc, to lepiej dobrze się uczcie, żebyście, jak dorośniecie, mogli zbudować taką Polskę, żeby wasze dzieci nie musiały żebrać tu jak wy teraz.”

Trzeba widzieć miny tych młodych ludzi…

michal19621983@intereia.pl

I tu kolega Stary Wilk ma rację.Niestety takie organizacje jak caritas i tp.są nastawione na zysk.Z każdej złotówki przekazanej dla potrzebujących 10 gr. trafia do nich,reszta na utrzymanie tych pseudo fundacji .Co do Wośp gość rozlicza się co do złotówki,inaczej Kler [Owsiak jest solą w ich oczach] i inne organizacje polityczne czy to PIS czy PO utopiły by go w szklance wody.

presti(r)ż

co do caritasu to niewiem ale NAPEWNO wośp bierze zyski dla siebie i poza tym TVNiemiecka wspiera wośp czyli coś tu śmierdzi

x

smierdzi bo wosp olal tvp z ich durnym prezesem? fundacja bierze 10% dla siebie i robi z tym co chce
ale oczywiscie bol **** musi byc, a nie wazne ilu ludziom juz ta fundacja pomogla

Michał

Dokładnie. 10% a nie 90 %.

wypokk2137

TVN jest amerykański

ja się śmieję

brednie

a ja się nie śmieję

masz w tej swojej łepetynie

Kosa

wg już wysprzedało praktycznie wszystkie swoje legendy (kartofel, typ59, defender, lefhr) i teraz już nie nic ciekawego do dodania na aukcje

Sebix

oczywiscie cene podbijaja fejkowe konta z whoregamingu (noworejestrowani uzytkownicy allegro)

Stary Wilk

Wośp to okazja by coś sprzedać, w ten czas jest pełno ofert co mają wspólne z wośp tylko nazwę, a pieniądze idą na prywatne konto. Nawet są ludzie typu “mam chorą córkę”. Dlatego nigdy nie płaciłem na wośp, caritas i inne tego typu korporacje. Można pomagać bez tego typu ”podejrzanych pośredników”.

Paddoc4

Opowiedz coś więcej – jestem zainteresowany.

Janusz

Kiedy jakieś konkrety w sprawie MG ?????