Ciemna_Rzeź czyli subiektywny przegląd Dark_Havoca – Jean Bart

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
hm

Kupiłem JB bo nie wiedziałem na co wydać wungiel i moja recenzja jest krótka “po co komu JB, jak Alasce daje 30% więcej siły ognia?”

Oczywiście JB to “premka” ale powiedzmy sobie szczerze WoWs to nie WoT i w statkach można farmić kredyty nawet dziesiątkami i to w przegranych bitwach. Stąd jak dla mnie status “premki” jest pomijalny. O ile nie mamy tendencji go szybkiego ginięcia jak frajerzy i potrafimy zadawać obrażenia to Alsace zarobimy nie gorzej niż JB.

Jak ktoś ma ewentualnie dylemat – JB czy Musashi, który zaraz zniknie z Arsenału, to dla mnie pytanie czy wolę Renault czy Lexusa.
No ja wolę Lexusa i dla mnie wybór między JB a klonem Yamato to żaden wybór, szczególnie że zaraz zaczną się RB na dziewiątkach gdzie Musashi będzie farmił JB jak chce.