Życzenia noworoczne od zespołu deweloperskiego!

Najlepsze życzenia, Kapitanowie!

Rok 2018 dobiega końca, a był to rok dla World of Warships wyjątkowy! Pociski fruwały, torpedy pływały, a okręty gęsto zaścielały dno. Wszystkie te ekscytujące, kipiące akcją chwile możemy wspominać jadąc na okres świąteczny do domu. W ostatnich 12 miesiącach ujrzeliśmy całe nowe linie pancerników, krążowników i niszczycieli spod różnych bander. Wyruszyliśmy w kosmos i żeglowaliśmy pomiędzy gwiazdami. Schowaliśmy peryskopy, wzięliśmy głęboki oddech i zanurzyliśmy się w nieznane. Nałożyliśmy hełmy lotnicze i poprowadziliśmy swoje eskadry do bitwy.

Wspólnie świętowaliśmy zwycięstwa, odczuwaliśmy gorycz porażki, ale jak mówi znane powiedzenie: liczy się sama podróż, nie jej cel. Podróż tą odbyliśmy w najlepszym możliwym towarzystwie I mamy nadzieję, że Wy macie podobne odczucia. Najlepsze jednak wciąż przed nami! Życzymy Wam szczęśliwego nowego roku i wyczekujemy kolejnych wspólnie spędzonych.

Ź: WoWS EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.