T32-A Proto w World of Tanks na konsolach

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
xd

e4 trash e5 trash hellcat trash w porównaniu do tego co było bulldog rip t69 woła o buff t32 z tą penetracją i dpm ssie jak nie wiem

Gamer

Inne nacje mają po jednym dwa naprawdę dobre tanki ale zazwyczaj zadaniowe sytuacyjne. Ruskie medy i ciężkie są zazwyczaj uniwersalne wyjątki tez można znaleźć jak K91 IS4

Siema. Kto PL?

Kiedy Maus z magazynkiem? Nie pytam ‘czy będzie”, tylko pytam “kiedy”, bo wygląda na to, że to już tylko kwestia czasu.

Anonimowo

Co tak słabo? Ja czekam na Jadzię E100 z autoloaderem w stylu radzieckiego IS-3A.

Anonimowo

Nic specjalnego stockowa wieża generalnie papier

DERP

Poprawa balansu i mechaniki, nie… Wincyj magazynków, wincyj! To na 100% usprawni grę. Wg od jakiegoś czasu zatrudnia małpy, żeby było taniej czy o co chodzi?

Anonimowo

A po co ten płacz? Przecie na konsoli od dawna to się dzieje. U nas póki co spokojnie jeśli chodzi o takie wynalazki. Chyba, że IS-3A jest początkiem tego wszystkiego i w wersji na PC.

Anonimowo

No to się robi juz science fiction jeszcze niech na pc-ty to rzucą.Osobiście czekam na type 5 heavy autoloader

z0nk

Nie wiem jak tam u was na konsoli ale to już chore, wszystko na magazynek. ;D

Gamer

Kurde takie parametry działa powinien mieć T32 z drzewka na pc. Bo w tej chwili spotkać ten czołg w bitwie to rzadkość. Fajny pancerz ale działo to lipa przede wszystkim przez pene podstawowej amunicji

Anonimowo

Bo na pc wszystko jest robione pod Rosjan wszystko co dobre musi być od nich a inne nacje muszą być gorsze. Z kolei na konsolach gra jest robiona pod hamburgery to oni z kolei mają najlepsze pojazdy.

Stary Wilk

A najwięcej dop.. się do amerykańskich czołgów, np T18, M18 Hellcat, M41 Bulldog, a jak lekkiego bufa dostaną (T110E5, M48 Patton) to gracze płaczą, że op no cwaniaki chcą by tylko ruskie dostawały buffy (np T-44)