Oferty specjalne na styczeń

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

10 komentarzy
Anonimmm

Ty no nie wiem jak tam twoje oferty specjalne na styczeń xD

UjWGwupe

WG się kończy Serb oddaje ostatnie rezerwy i miejsca w garażu z miłości do graczy!

Gal Anonim

ja cie kręcę jak ona sztywno mówi jakby była nakręcona jak katarynka żadnych uczuć nic.

Ala weź w tą twoją pracę włóż trochę serca bo aż slobo się robi jak się ciebie słucha

kilkuletni gracz

wielka kupa

UjWGwupe

Myślę, że z tą wielkością przesadziłeś. 😉

szczecinPL

Mam ok 600 rezerw , w magazynie wyposażenia po sprzedaży za ok 20 mln ….Oferty szału nie robią ….

Gamer

Nie trzeba wszystkie zalogantki i zniżki na czołgi które otrzymałeś za atmosferę świąt nie przedawniają przynajmniej do kolejnych swiat

Ekni

Trochę z innej beczki. Czy ktoś się orientuje czy trzeba zalogantki wykorzystać do końca operacji świątecznych czy można pozniej

Anonimowo

Załogantki zostają chyba na stałe i kiedy chcesz możesz je przeszkolić. Tylko zniżki na czołgi musisz od razu wykorzystać. Tzn musisz wybrać pojazd na które je przeznaczysz 😉

Anonimowo

lala ty nie zabogato z tymi nogrodami?