Wspominamy 2018

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
cyk

Anonimku, ine doswiadczyles bo pewnie nic nie robisz w bitwe xD

wujek Cięta riposta

W roku 2020 prawdopodobnie WoT będzie miał swój kryzys spaołeczny i ekonomiczny- no bo kto kupi op tanki skoro odejdzie połowa do AW i połowa do WT.
A co za tymi idzie naturalną śmiercią w grudniu 2020.

Oświecony

Niby tyle dodali nowego contentu a na wszystkich serwerach mają ogromne spadki liczby graczy. Ludzie mają już dość traktowania ich jak dojne krowy i idiotow którzy będą kupować nowe premki na 200zł. Btw na potwierdzenie moich słów wklejam link ze statystykami serwerów wota http://wot-news.com/stat/server/eu/norm/en

cyk

Ten rok mial kilka plusow nie powiem, ale ilosc stalow w kolano WG zrobila tak duze ze teraz nie wiem co oni beda musieli zrobic zeby CI co graja zostali bo Ci co odeszli watpie zeby wrocili gg WG mieliscie super gre znoszaca zlote jaja teraz was czas dobiega konca z Wotem stad tyle projektore “gier” w trakcie produkcji, nawet jezeli te gry wyjda mam na mysli Excalibur i Paragon to juz wiadomo jak to bedzie wygladalo 100% P2W albo to nastapi na poczatku tych gier lub tak jak z Wotem na przestrzeni lat.

PupkaWG

Olewając PR sztuczki i sponsorowane artykuły:. P2W nigdy nie był tak bardzo widoczny, ubywa graczy, a błędy przejścia na HD (hit boxy, znikające pociski) dalej nie zostały naprawione, ale zamiast tego damy wam jeszcze więcej czołgów za hajs, nie ważne że są przegięte i psują grę (Lefh, IS 3A…) do grania na Yolo (france kołowe).

Czułkista

Owszem. Był. Np wtedy gdy Gold ammo było tylko za Golda. Znikające pociski też były od zawsze

Anonimowo

O znikających pociskach czytam od 2011 r. i nigdy ich nie doświadczyłem xd

Anonimowo

Anonim bo nie doswiadczyles bo pewnie nic nie robisz w bitwe xD