🇫🇷 Pancake EBR 75 FL 10 – czyli „orientuj się!”

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

21 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
colraginis

Czyli mamy kolejny kołowiec☺ Mój łazik lepszy, kierowałbyś nim jak artą. Z lotu ptaka, zdalnie, całkowicie bezpiecznie, stojąc w wybranym rogu mapy. Dmg za spota sam by wpadał.
Btw. Ujmę to tak. Też bym się śmiał z zachowania Wuja Sama, gdyby tylko nasz sąsiad uwielbiający matrioszki nie snuł pomysłów powiększenia swojego metrażu kosztem sąsiednich mieszkań. Dzisiaj czytałem o projektowanych zmianach dotyczących przyznawania obywatelstwa w kraju niedźwiadka Miszy.

Zgred

Stawiam orzechy przeciwko dolarom (w sumie nie wiem co bardziej wartościowe), że Drogi Kolego czytałeś o tym w bardzo poważnym i wiarygodnym medium….
A Rosja, szczególnie putinowska, jest niezwykle agresywna.
Zresztą. Sam popatrz jak bardzo:
comment image

Ach! Jak Putinowi ciasno w tej Rasiji 😛

colraginis

Rosja jest na Ukrainie. Nic więcej mi nie potrzeba. Aczkolwiek to nie jest najlepsze miejsce na takie rozmowy.

Zgred

Po pierwsze, zawsze była. To region. Nie państwo.
Po drugie, ważniejsze, NIE MA takiego państwa jak Ukraina. NIE MA takiego państwa z zarejestrowanymi granicami w ONZ. Są to w ostateczności – zresztą jak zawsze były – chwilowo bezpańskie Dzikie Pola. 😛
Krym jest rosyjski. Zamieszkująca go rosyjska ludność w demokratycznym referendum przyłączyła się do Rosji – macierzy. Zrozumiałe jest, że teraz stacjonują tam rosyjskie wojska. Gdyby Krym został pod panowaniem tzw. Ukrainy, to już półwysep ten byłby okupowany przez szwejów USA czyli bandyckie NATO a nie wojska “ukraińskie”.
Na tym kończę z Waćpanem ten temat.

Znacie_mnie_fajfusy

Demokratycznie przeprowadzone referendum “ochraniane” wewnątrz lokali wyborczych przez uzbrojonych żołnierzy agresora?
Otwarte uzbrajanie i wspieranie regularnym wojskiem konfliktu “separatystycznego” w Donbasie, który (co za przypadek) mieści fabryki, których działanie jest niezbędne dla Rosji i jej armi? Nie wspominając o pozostałym przemyśle w tamtym rejonie?
Całą wiedzę jak widzę czerpiesz ze Sputnika, prawda?
Ruski troll zalągł się nawet na Rykoszecie, Matko Boska, koniec świata.

Znacie_mnie_fajfusy

To popatrz jeszcze na to gdzie umieścili swoje systemy rakietowe średniego zasięgu zdolne do przenoszenia atomówek, jak kombinują z manewrami, jak prowadzą wojnę informacyjną w necie, gdzie są w ościennych panstwach, jak działa na terytorium UE ich wywiad, kogo do tej pory zabili w UK.

Popatrz i pomyśl, zanim znów wkleisz grafikę żywcem z ruskiego portalu pisanego po polsku, który mi przypomina tablice na ścianie w klasie, w której miałem PO w latach 80.

Myślenie podobno nie boli?

Haagenti

Przecież na takich motocyklach z gąsiennicami można by było szybszy zwiad robić niż w pojazdach kołowych

Haagenti

A kiedy wprowadzą motocykle bojowe?

colraginis

Dodatkowo proponuję za wczasu zmienić nazwę gry na World of vehicles☺ Będzie mnóstwo radości z wprowadzania nowych pojazdów. Na dzień dobry proponuję Curiosity lub Spirit, to dopiero będzie spotter. Niech Moc będzie z Wami.
Btw. Spirit powinien pasować naszym przyjaciołom ze Wschodu.

Zgred

Wiem do czego pijesz(sic!) 😛 ale jeśli chodzi o kołowce, to nasi przyjaciele ze wschodu stworzyli absolutny hit do cyckania naszych największych “sojuszników” z zachodu, zza Wielkiej Kałuży. Nazywa się to cudo “Sherp” i kosztuje mieszkańców najlepszej na świecie demokracji od 60 tysięcy $$ w górę 😀
https://www.youtube.com/watch?v=RNtZb4vWNLA

P.S. Tak a’propos to kilka dni temu w “fejk niusowych” stronach internetu pojawiła się info, że jeden hamierykański admirał, szef ochrony wybrzeża Paul Frederick Zukunft, dowódca jednego z dwóch, jakie posiada USA, ciężkich lodołamaczy o nazwie “Polar Star” odmówił wysłania go na ćwiczenia wojsk USA na wodach Arktyki.
Z obawy, że ten czterdziestoletni złom sam się rozpadnie, i cała potężna flota USA utknie w lodach arktycznych. Wobec tego amerykańskie dowództwo marynarki zrezygnowało z ćwiczeń, bo się obawiało, że „w razie czego trzeba by prosić Ruskich o przysłanie swojego lodołamacza”. 😀 😀 😀
W związku z tą obawą całe hamierykańskie manewry za kołem polarnym zostały ODWOŁANE 😀 😀 😀

P.S.2 Drugi bliźniaczy dla “Polar Star” ciężki lodołamacz USA służy jako kanibalistyczny dawca części zamiennych do tego jeszcze sprawnego. USA nie posiadają już ani technologii ani zaplecza ludzkiego, by takie lodołamacze produkować 😀 😀 😀

Anonimowo
colraginis

Jestem przeciwny wprowadzeniu kołowców. Uwaźam, że to otwiera możliwość wprowadzenia do gry kolejnych dziwnych pomysłów. Kojarzycie miotacz rakietowy przedstawiony przez Pana od 5 zł? Jeśli chcą uatrakcyjnić grę niech poprawią MM, zrobią porządek z goldem, otworzą grę na nowych graczy. WOT z nazwy to świat czołgów, a nie samochodów, nieprawdaż? Gdybym oczekiwał innych pojazdów, wybrałbym inną grę. Ale może jako stary zgred nie lubię nowości? Pozdrawiam Wszystkich.

Zgred

My staruchy tak mamy, że wolimy bardziej pomyślunek, niż YOLO ADHD FUN dla BEKI… 😛
Ja także jestem przeciwnikiem dynamizacji gry WoT i pojazdów kołowych w grze o czołgach
I więcej BEKI w młodym kreatywnym zespole półmózgów, tym mniej taktyki i prawdziwej satysfakcji z gry!

colraginis

Obawiam się, że jesteśmy skazani na wymarcie. Kołowce i tak będą w grze😤 Czuję, że postanowione.

Lex

Od siebie dodam, że grając nim przekonałem się do lightów, jest mnioduśny 😀 I tak, ja, maniak kajaków i podwodnych żelazek, dzięki temu maleństwu znów zacząłem grać w WoT-a 😀 😀 (A Barul w tym momencie pewnie spogląda spod oka i mruczy z wrednym uśmiechm: “Taaaa, Lexu, a teraz nie pitol i wracaj do recenzji bo premii nie będzie!”) 😀

Wtf

Wcisnijcie sobie te kolowce wiecie gdzie

GustawPol

Jeżeli będzie za golda 24.12 to kupię dla samego posiadania – w przeciwnym razie w żadnym wypadku (podobnie jak elc-ka)

Ksawy2009

Nie będzie 24.12.2018r. będzie w styczniu.

Mi

Zamiast nowymi pojazdami, to czas chyba się zająć tymi prehistorycznymi serwerami? Takiego gówna w żadnej grze nie widziałem. Najbardziej popularne motto graczy “fuc…. serwer”. Tak grzymać, gj.

warrior

Od siebie dodam, że ciężko się manewruje, przy małej prędkości prawie nie skręca, łatwo się pomylić i się przyblokować. Często się mylę gdzie przód gdzie tył i w ogóle. Nie zgodzę się jednak z tym “objazd całej mapy ze slalomem między czołgami wroga” Próbowałem takiej gry na początku i kończy się to zazwyczaj garażem. Trzeba mieć mózg i poruszać się z rozmysłem. Dopiero jak się trochę team przeciwny przerzedzi możemy porushować. Na razie mam taki dziwny wniosek, czołg się do spota średnio nadaje. Jak ci się uda niewyspotowanym do krzaczków blisko wroga podjechać to ok, ale inaczej prawie wszystko na wyższych tierach wykryje cię pierwsze. Z racjami i bia 370m to trochę śmieszne. Jednak czołg nie jest zły, po prostu nadrabia działem. Dobre HE na light, szybko skupia, trafia w ruchu, dmg nie najgorszy, przeładowanie między pociskami też spoko, pena znośna. Na tą chwilę wynika z tego, że bardziej do klepania dmg się nadaje, a dopiero w środku, czy pod koniec yolo pa arty , czy spota…

WGsrugie

+Aimbot
+graj yolo, więcej bitew 15-0
+HE o penetracji, która jest definicją nonsensu i braku elementarnej logiki w tej grze.