RNG. Dominuj i zaskakuj!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
RNG

WoT to jeden wielki przekręt, jak to wytłumaczyć że wchodząc do gry, chce zrobić misje świąteczne to pierwsza gra jest wyśmienita, 5k dmgu i wygrana. Następne 10 gier to same porażki z MM na poziomie 10 czerwonych graczy i 5 żółtych w moim teamie a u przeciwnika 10 żółtych i 5 zielonych i tak w każdej następnej grze po tej pierwszej wygranej! To przykład z dzisiaj ale podobnie jest codziennie! Od kiedy wróciłem do WoTa po przerwie moje WRatio regularnie spada z 55% mam już tylko 52.58%, choćbyś się zesrał nic na to nie poradzisz. Masz zakodowane żeby przegrywać i tyle, MM sam dobierze Ci graczy którzy mają przegrać da im RNG -25% i wio! Nie mam pojęcia dlaczego ja do tego gówna wróciłem.

Waldemar

Tak kochani, 2:13 filmu, foch celuje przez przeszkodę i ma zaznaczony cel. Normalnie tak się nie da, cel za przeszkodą nie jest podświetlony mimo że przeszkoda jest “zniszczalna” . Takie cuda umożliwia to tylko chit. Teraz już wiadomo jak grać w WOT

_TheStig_

Panie kolego tutaj chodzi o przestrzelenie przez tekstury domku i rykoszet..

Waldemar

Wiem o co w filmie chodzi, pisałem tylko o tym co widać było podczas akcji. Jeśli gracz tak “widział” przeciwnika w rzeczywistości to nie grał fer i tyle w temacie.