Brutalna walka w Pagan Online pokazana!

Brutalna walka w Pagan Online pokazana!
Zobacz po raz pierwszy intensywną akcję wprost z gry

Wargaming i Mad Head Games mają przyjemność zaprezentować po raz pierwszy rozgrywkę z Pagan Online, intensywnej gry action RPG na PC planowanej na 2019 rok. Zobacz na własne oczy jak potężni bohaterowie dziesiątkują hordy wrogów i stają do pojedynków z bossami bazującymi na przedchrześcijańskiej mitologii. Doświadcz ich umiejętności i ton wysypującego się „lootu”!

Zwiastun prezentujący rozgrywkę można zobaczyć tu ->

Pagan Online wyzwie na pojedynek graczy PC już w przyszłym roku. Na stronie oficjalnej Pagan-Online.com można zapisywać się na przedpremierowe testy zwane Wyzwaniami. Gra ma ambicje, aby nadać nowe znaczenie słowu „akcja” w grach action RPG przedstawiając intensywne oraz ekscytujące sesje walki, które nagradzają umiejętności i spryt gracza. Rozwój postaci jest ukierunkowany na stworzenie „rodziny” wielu unikatowych postaci bardziej niż na trzymanie się jednej w kilku najpopularniejszych „buildach”. W połączeniu z wyposażeniem i umiejętnościami zaoferuje to większą synergię niż suma statystyk. Pagan Online połączy w sobie opowiadanie dobrej fabuły, proceduralnie generowane areny, wybory które prowadzić będą do zróżnicowanych pojedynków. To wszystko da poczucie żyjącego i zmieniającego się świata, gdzie każdy dzień i każda walka będzie czymś innym niż była wcześniej.

„Pracujemy ciężko, aby dostarczyć taki system walki, aby był łatwy do wejścia w niego, ale trudny do opanowania,” mówi Uros Banjesevic, współzałożyciel i dyrektor kreatywny Mad Head Games. „Inspirowaliśmy się MOBAmi, aby stworzyć unikatowych bohaterów ze specyficznymi umiejętnościami i specjalizacjami, tak aby każdy z nich sprawdzał się w innych scenariuszach bitewnych.”

Ilość lootu w Pagan Online jest bardzo duża – chcemy aby gracze odkrywali i eksperymentowali z kombinacjami umiejętności, buffów, co będzie czynić ich rozgrywkę jeszcze bardziej efektywną,” dodaje Jacob Beucler, dyrektor produktu w Wargaming. „To oznacza poznawanie nowych postaci, jak chcesz nimi grać, w czym są dobre i próbowanie nowych przedmiotów tak, aby odnaleźć jak najbardziej zabójcze kombinacje.”

Pagan Online to trudne misje, wysoka grywalność, intensywna akcja widziana z góry, duże możliwości dopasowywania postaci do własnego stylu, loot i mnóstwo zniszczenia! Śledź grę w social media, aby być na bieżąco:

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
paramparam

WoT, WoWp, WoWs, wersje blitz, TW:A, Hybrid Wars, Master of Orion, Order of War, zaraz Excalibur, następnie Pagan. Gdyby WG skupiło się na jednej produkcji porządnie a nie ***********ła zespół na tyle różnych frontów to może w końcu osiągnęli by coś więcej niż tylko bycie naciągaczami na wątpliwej jakości produkty … NIE szanuje hatfu!

paramparam

Niech mi żaden śmieszek nie argumentuje że WG tylko jest wydawcą bo wszystkie produkcje “wydawane” przez nich zalatują tą samą mechaniką i naciąganiem na pieniążki. W końcu to wydawca decyduje co i w jakiej formie będzie dostępne w grze!

ŻAL

PFFFF WG Wciska swoje łapska już prawie wszędzie, próbując doić na każdym polu. Przy konkurencji POE zniknie to szybciej niż TW:A a jeżeli będą wprowadzone opcje P2W oraz przesadzone mikrogówno to nie wróżę dobrego bytu tego kolejnego już klona Diablo.

WGsrugie

Zieeeeeew, a do tego pewnie P2W!

ziomek

” NIE ” produktom z whoregamingu

Jaca

Fajnie,tylko ciekawe czy zadali sobie pytanie: A kto w to w ogóle będzie grał? Szczególnie że na rynku jest PoE a ciężko sobie wyobrazić że WG zrobi coś mogącego konkurować z tym tytułem.

Zgred

Bardzo ładnie wykonane. Może skusić miłośników jakichś LoLi WoWów PoE.
Ja jednak nie wchodzę w to. Gra sygnowana przez firmę WG, to gwarantowane “losowe” RNG i zszargane nerwy…

P.S. Jak ta gra wyjdzie i stanie się mimo wszystko popularna w IIIRP to polskojęzyczne “fluorescencje” z “Epidiaskopu” będą miały używanie z powodu Pogaństwa w nazwie. Nie wspominając o tym jaki amok ogarnie Padre Muchomora z Krainy Pierników:P 😛 😛

DJO

Strasznie podobne do diablo 3 ta sama grafika i żywcem ściągnieta mini mapa
Pozdro 600

Anonimowo

Grafika wg mnie bardzie trochligta 2 przypomina. Btw muzyka w trailerze daje rade

DanBoj

przeciez to wyglad ajak diablo 3:) nawet taki cios obrotowy jak u barbarzyncy lol

JP

Eeee… Ja to chyba gdzieś widziałem, jakieś 18 lat temu. Diablo II się to wtedy nazywało.

robertunio

Dokładnie masz rację, nie mówiąc o tym że PEGI 12 i “brutalna” wzajemnie się wyklucza. 🙂