W Superteście: 🇫🇷 AM 39 Gendron-Somua

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
;_;

ja tam czekam na kołowce innych nacji

ZwykłyZjadaczJogurtu

Fajny pomysł na czołg prezent dla graczy, żeby mogli zapoznać się z konceptem pojazdów kołowych.

kurła

niech się za mapki wezmą bo sa tak denne i byle jak porobione że większość z map nadaje się tylko pod jeden ty pojazdów i resztą trzeba się natrudzić zeby coś ugrać… granica imperium chyba najgorsza mapa od 5 lat dzisiaj na około 10 bitew grałem na niej 3 razy, niektóre jeszcze są znośne ale te co były najlepsze komaryn itp zostały pousuwane.

SeKLeS

Osobiście widziałbym mapy 2-3 razy większe niż obecnie. W lajcie wyższego poziomu nie zdążę wrzucić 2ki i już coś wyspotowane. Na malinówce trzeba *********ć wstecz po zakończeniu odliczania, aby nie zostać natychmiast spotniętym i rozstrzelanym. Podobnie na jednej gównomapie z miastem…

Mapki

Ja osobiście chciałbym powrotu bagna, portu, ukrytej wioski i perłowej rzeki. Była chyba jeszcze taka mapa z tartakiem i lasami, ale nie pamiętam jej nazwy.

Pan banan

Syberia albo tundra?

kagie

Jeżeli te kołowce będą śmigać po wodach i terenach podmokłych bez większych kłopotów to uważam to za upadek tej gry i całej mechaniki. Moim zdaniem w niektóre miejsca te pojazdy nie powinny mieć w ogolę wjazdu. Tzn, wjezdzajac do rzeki, zakopywalby sie.

Zgred

Stary jestem ale jeszcze mi chyba pamięć aż tak nie szwankuje, żeby nie pamiętać, że durackie kołowce w grze o czołgach(!) miały być od tieru SZÓSTEGO!!!

Znowu dynamiczne, entuzjastyczne, półgłowki w WG zrobiły burzę (bez)mózgów i KREATYWNIE wymyśliły…
JPRDL!!!

AKS

Wystarczy odrobinę pomyśleć – linia zaczyna się od 6 tieru, ten będzie prawdopodobnie prezentem premium.

Anonimowo

********* pierdzik

Anonimowo

To będzie fajne chcę go

Anonimowo

ADHD to choroba wspak-cywilizacyjna. Ale daje się leczyć…

SeKLeS

Najskuteczniej jest pacjenta uśpić i przerobić na kompost…