W Superteście: 🇫🇷 AM 39 Gendron-Somua

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
;_;

ja tam czekam na kołowce innych nacji

ZwykłyZjadaczJogurtu

Fajny pomysł na czołg prezent dla graczy, żeby mogli zapoznać się z konceptem pojazdów kołowych.

kurła

niech się za mapki wezmą bo sa tak denne i byle jak porobione że większość z map nadaje się tylko pod jeden ty pojazdów i resztą trzeba się natrudzić zeby coś ugrać… granica imperium chyba najgorsza mapa od 5 lat dzisiaj na około 10 bitew grałem na niej 3 razy, niektóre jeszcze są znośne ale te co były najlepsze komaryn itp zostały pousuwane.

SeKLeS

Osobiście widziałbym mapy 2-3 razy większe niż obecnie. W lajcie wyższego poziomu nie zdążę wrzucić 2ki i już coś wyspotowane. Na malinówce trzeba *********ć wstecz po zakończeniu odliczania, aby nie zostać natychmiast spotniętym i rozstrzelanym. Podobnie na jednej gównomapie z miastem…

Mapki

Ja osobiście chciałbym powrotu bagna, portu, ukrytej wioski i perłowej rzeki. Była chyba jeszcze taka mapa z tartakiem i lasami, ale nie pamiętam jej nazwy.

Pan banan

Syberia albo tundra?

kagie

Jeżeli te kołowce będą śmigać po wodach i terenach podmokłych bez większych kłopotów to uważam to za upadek tej gry i całej mechaniki. Moim zdaniem w niektóre miejsca te pojazdy nie powinny mieć w ogolę wjazdu. Tzn, wjezdzajac do rzeki, zakopywalby sie.

Zgred

Stary jestem ale jeszcze mi chyba pamięć aż tak nie szwankuje, żeby nie pamiętać, że durackie kołowce w grze o czołgach(!) miały być od tieru SZÓSTEGO!!!

Znowu dynamiczne, entuzjastyczne, półgłowki w WG zrobiły burzę (bez)mózgów i KREATYWNIE wymyśliły…
JPRDL!!!

AKS

Wystarczy odrobinę pomyśleć – linia zaczyna się od 6 tieru, ten będzie prawdopodobnie prezentem premium.

Anonimowo

********* pierdzik

Anonimowo

To będzie fajne chcę go

Anonimowo

ADHD to choroba wspak-cywilizacyjna. Ale daje się leczyć…

SeKLeS

Najskuteczniej jest pacjenta uśpić i przerobić na kompost…