Santamaus vs Krampusvagn – skórki w świątecznym stylu

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Vader_man

To tylko widzi osoba która ma tego moda xD co za zjeb…

lajt

A co was to obchodzi? To jest mod i chociaz byscie sie obsrali to wy tego nie bedziecie widziec… idzcie psioczyc gdzie indziej, bo tu wam nie wyjdzie

Zgred

Jeśli te potworności widzi tylko ten, co je sobie zainstalował, to nic mnie to nie obchodzi.
Ale jeśli to jest coś w rodzaju zestawu stylizacyjnego, czyli widoczne dla wszystkich graczy, to już mam coś „naprzeciwko”. Nawet jeśli nie gram na wysokich tierach.
Bo jeśli te kretynizmy się przyjmą na dychach i w okolicach, to i zejdą na niższe tiery.
A jak będę chciał grać w pokemony, to kupię grę w pokemony… A czołgach nie chcę takich odmóżdżeń dla niedorozwiniętych dzieci oglądać!

Anonimowo

Ten kretynizm nie jest widoczny, gdy masz wyłączone wyświetlanie elementów niehistorycznych. Tak więc KW-2 ze stylem Ragnarok nigdy nie ujrzysz. WG przewidziało, że będą tacy dla których estetyka pojazdu jest kluczowa. Style będące stylami historycznymi będą normalnie prezentowane. I do tych stylów na pewno zalicza się ten z Progetto, CAX, SU-130P, czy T-50-2. Oczo****e style piłkarskie nigdy nie zobaczysz jeśli odpowiednia opcja jest włączona. Tylko twój pojazd jest wyjątkiem od tej zasady.

Osobiście mam na to wywalone. Opcja w menu odpowiednio zaznaczona i sojusznicy/przeciwnicy nigdy nie wyglądają jak klauny. Czasem za to ustawiam sobie jakieś camo w reniferki i pomykam po randomku. Zwłaszcza, że styl mogę szybko zdjąć/założyć.

Anonimowo

Takich nie zrozumiesz. Uważają się za wielkich „znafcuf”, a nie potrafią pojąć tak prostego faktu. Sam nigdy nie instalowałem tego typu skórek, bo często i gęsto model wizualny nie jest zgodny z modelem kolizyjnym. No i poczucie unikalności znika, gdy spotkamy identyczny czołg co nasz.

cymles

Czy w tej grze są jakieś wiekowe ograniczenia? Bo to mi coraz bardziej grę dla gimbusów przypomina. Tylko skąd te dzieciaki biorą kasę na te wszystkie premki???

Anonimowo

Z „prowajdenta” na ukradziony mamie dowód, a jak z tyłu pleców zaczyna się palić, to mamę chyc! do beczki; niech się kisi pod podłogą 😛

szczecinPL

Też odnoszę takie wrażenie że ta gra jest już nasiąknięta dzieciarnią …

misza

z tatowego 500+ czyli inaczej mówiąc min. Ty im fundujesz jeśli pracujesz 😉

Zgred

I co? Że niby te pokraki są widoczne dla wszystkich graczy w bitwie, jeśli jakiś filopokemon sobie to zainstaluje?
Jeśli tak, to jakie to szczęście, że gram na piątkach 😛 Nie będę tych okropności oglądał.

q

degradacji ciąg dalszy

UjWGwupe

World of Barbie.

Anonimowo

Tak

uhbokm

a jak postępy w tym wydarzeniu?