🇬🇧 T95/FV4201 w obiektywie

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

7 komentarzy
Palik30

Dzięki za odpowiedź,

Pomidorek2

Możliwość otrzymania czołgu była uzależniona od ilości punktów przysługujących graczowo

Pomidorek

Ostatnim razem, punkty były uzależnione od poziomu gry i były przyznawane dla klanu i dla gracza indywidualnie. Każdy gracz zdobywał sam punkty oraz dostawał punkty wraz z przeliczenikiem zależnym od miejsca zaketrgo przez klan podczas danego sezonu na mapie

Pomidorek

Możliwość otrzymania czołgu była uzależniona od ilości punktów przysługujących graczowo

Palik30

Podpinam się pod pytanie kolegi ? Co trzeba ogarnąć by mieć możliwość go zdobyć ?

Roliczek01

Podpinam się

Pan pytanie

Mam pytanie, bo nie siedzę dokładnie w tym temacie. Jak i za co się dostaje te pojazdy z kampanii? Jakieś punkty czy po prostu trzeba grać na mapie?