Powtórzona piątkowa misja na Dreadnought’a

 

Jak informują deweloperze w związku z piątkowymi perturbacjami z serwerami, postanowili powtórzyć możliwość zrobienia tej misji dziennej. Swoją drogą, nie uważacie że te misje, jak na taki okręt są troszkę za mocno wyśrubowane?

 

 

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

4 komentarze

 1. Silentraz pisze:

  Porąbany wymóg wygranej i ignorowanie klanówek skutecznie zniechęcają do zrobienia 40 zaliczeń. Przeważnie mam 20-30 na miesiąc, i nie będę robił nienaturalnego tempa dla okrętu pozbawionego wartości użytkowej. Przy tym wymogi na Indianapolisa były o wiele łatwiejsze. A tu ledwie 3 tier.

 2. yuo pisze:

  Trudno uznać, że misje które można spokojnie zrobić codziennie w bitwie z botami są wyśrubowane.

  • luki pisze:

   Trzeba codziennie przez 20 dni łapać po 6 bitew w tym 3 udane tak aby te 1000pd ugrać. Nie zawsze tak się uda czyli powiedzmy 10bitew tj. około 200min (3.5h). Duke of yorka VII robiłem bez żadnej spiny chwilę po tym jak wychodziły dyrektywy tak samo grać spee. O czym Ty mówisz. SA WYSRUBOWANE JAK CHOLERA 3-4h w skali całego dnia po pracy jak masz rodzinę to jest duże obciążenie i wymaganie

  • adax pisze:

   W sumie na botach to 2 godziny gry ,jeśli 300 bazowego na bitwę. Grając Cossackiem ,dla mnie to 1.5 h , czasami godzina. Zależy jak szybkie bitwy…ostatnio wręcz obrzydliwie szybkie,szczególnie na 9i 10 tierze, gdzie bitwa trwa 5 minut. Na randomach gorzej, Przy dobrych wiatrach, też w 1.5 h da się to zrobić..ale trzeba Wygrać, a to może przedłużyć grę o godzinę. albo w skrajnych przypadkach i dłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.