Unikalne moduły w WoWs

Wielu z Was zmaga się z czasem, żeby skończyć przed 31 grudnia misje osobiste na unikalne moduły. Uspokajamy Was, że misje te są bezterminowe i na spokojnie możecie expić kolejne drzewka okrętów ;).

 

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

5 komentarzy

 1. Someone pisze:

  Wows jest super!!!👍

 2. St.Minotaur pisze:

  a właśnie, jedno ze zadań (ostatnie) na moduły to 40000 bazowego EXP. Zawsze jest liczone od konta standard, nawet jeśli mamy premium. Czy nie po to płacimy za premium, aby również dodatkowe zadania kończyć wcześniej? Przecież bazowe EXP inaczej są liczone na koncie std a inaczej na premium. Wczoraj zacząłem to zadanie i kilka razy sprawdziłem, że tak jest.
  Czy wiemy, kiedy będzie jakiś unikalny moduł na Harugumo?

  • Revanche25 pisze:

   Bazowy exp jest tak samo liczony dla konta standard jak i premium, dopiero później dla konta premium jest doliczane +50 (65) % od wyniku expa bazowego.

   • luki pisze:

    Bazowe pd to jest to pd co masz w tabeli po bitwie. To potem jest mnozone modyfikatorami czyli kontem Premium flagami i kamuflażami. I tak później z 1200 bazowych pd robi się 4200 z modyfikatorami

  • Decybel pisze:

   Bzdury **********, bazowe XP, są dokładnie tak samo liczone z premką i bez. I nie, nie za to ***** płacisz kupując konto premium… Nie wpadłeś do tej pory na to żeby na przykład przeczytać opis czegoś co kupujesz? Brawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.