Konto premium Warships

Konto premium jest integralną częścią świata Wargaming. Posiadanie konta premium pozwala na szybszy postęp w grze i dynamiczniejsze wchodzenie na wyższy poziom, a to wszystko dzięki większej liczbie kredytów i PD. Konto premium pozwoli Wam wcześniej zdobyć upragniony okręt lub zwiększyć liczbę punktów umiejętności dowódcy, a nawet pomoże w szybszym wykonywaniu misji bojowych i kampanii.

Konto premium Wargaming obejmuje trzy gry: World of Tanks, World of Warships oraz World of Warplanes. Umożliwia Wam to czerpanie większej przyjemności płynącej z rozgrywki we wszystkich tych grach jednocześnie.

Tym razem mamy wspaniałą wiadomość dla wszystkich, którzy grają wyłącznie w World of Warships. Wraz z wprowadzeniem aktualizacji 0.7.12 do gry zostanie dodane specjalne konto premium Warships. Działa tylko w World of Warships, lecz zapewnia o 15% PD więcej!

Jeśli posiadacie już konto premium Wargaming, w momencie trafienia aktualizacji 0.7.12 na zwykłe serwery, otrzymacie jednorazowy bonus konta premium Warships, o czasie trwania równym pozostałej długości trwania Waszego konta premium Wargaming w momencie wprowadzenia aktualizacji. Oznacza to, że będziecie mogli w pełni cieszyć się s z bonusów płynących z konta premium Warships, bez żadnych dodatkowych kosztów.


Jakie są podobieństwa?

Po pierwsze warto wspomnieć o tym, że oba typy konta premium znajdują się w tym samym przedziale cenowym. Możecie wybrać, które z dwóch lepiej pasuje do Was i zakupić je w tej samej cenie, w Sklepie premium lub płacąc dublonami w grze.

Liczba bonusowych kredytów w każdej bitwie pozostała niezmieniona i będzie taka sama dla obu typów konta premium: +50%. Ponadto posiadanie dowolnego konta premium pozwala graczom na jednoczesne wykonywanie trzech zadań w kampaniach oraz udostępnia Bazę morską w kliencie gry.


Jakie są różnice?

Konto premium Warships dostarcza Wam 15% więcej PD niż konto premium Wargaming. Bonus ten odnosi się również do ilości zdobywanych przez Was PD dowódcy i wolnych PD.

Przestudiujmy różnice pomiędzy kontem premium Warships i kontem premium Wargaming przechodząc przez przykładową zwycięską bitwę.

Załóżmy, że wygraliście bitwę okrętem X poziomu i zdobyliście 1200 bazowych PD. Wasz okręt ma nałożony kamuflaż „Rankingowy”, który zwiększa liczbę zdobywanych PD o 100%, a Wy dodatkowo zatknęliście flagę sygnałową, zapewniającą +50% PD okrętu. Było to pierwsze zwycięstwo dnia, co zapewnia dodatkowy bonus +50%. Suma wszystkich modyfikatorów PD dla tej bitwy wynosi 200%. Ponadto zamontowane sygnały i kamuflaż zapewniają dodatkowe bonusy: +100% PD dowódcy oraz +200% wolnych PD.

Wzór kalkulacji PD okrętu: bazowe PD za bitwę X współczynnik konta X (1 + suma wszystkich modyfikatorów PD) lub przy użyciu wartości liczbowych z naszego przykładu: 1200 x 1 x 3 = 3600 bez konta premium; 1200 x 1,5 x 3 = 5400 z kontem premium Wargaming; 1200 x 1,65 x 3 = 5940 z kontem premium Warships.

Wzór kalkulacji PD dowódcy: bazowe PD za bitwę X współczynnik konta X (1 + suma wszystkich modyfikatorów PD + suma wszystkich modyfikatorów PD dowódcy) lub przy użyciu wartości liczbowych z naszego przykładu: 1200 x 1 x 4 = 4800 bez konta premium; 1200 x 1,5 x 4 = 7200 z kontem premium Wargaming; 1200 x 1,65 x 4 = 7920 z kontem premium Warships.

Wzór kalkulacji wolnych PD: całkowita liczba PD okrętu za bitwę x 0,05 x (1 + suma wszystkich modyfikatorów wolnych PD) lub przy użyciu wartości liczbowych z naszego przykładu: 3600 x 0,05 x 3 = 540 bez konta premium; 5400 x 0,05 x 3 = 810 z kontem premium Wargaming; 5940 x 0,05 x 3 = 891 z kontem premium Warships.

Współczynnik konta wynosi 1 dla standardowego konta, 1,5 dla konta premium Wargaming oraz 1,65 dla konta premium Warships.

Te wzory nie biorą pod uwagę bonusów zapewnianych przez budynki klanu, misje bojowe lub wyzwania, jak i kary za zatopienia sojuszniczego okrętu.

W sumie gracze otrzymają dodatkowo 1800 PD okrętu, 2400 PD dowódcy oraz 270 wolnych PD za tę bitwę, jeśli posiadają aktywne konto premium Wargaming. Z kontem premium Warships, gracze otrzymają jeszcze więcej PD: więcej o 540 PD okrętu, o 720 PD dowódcy i o 81 wolnych PD w porównaniu do konta premium Wargaming. Być może na pierwszy rzut oka nie wydaje się to dużo, lecz jeśli jesteście aktywnymi graczami World of Warships, różnica będzie znacząca.

Poprzez aktywację konta premium Warships otrzymujecie więcej PD każdego typu, co jeszcze bardziej przyspieszy Wasz postęp i badanie nowych okrętów oraz modułów, podobnie jak zdobywanie kolejnych punktów umiejętności dowódcy, a dodatkowo ułatwi Wam wykonanie niektórych misji bojowych.


Jednoczesne używanie obu kont premium

Co się stanie, kiedy macie jednocześnie aktywne oba konta premium? Na potrzeby kalkulacji wyników bitwy pod uwagę brane są najwyższe bonusy, co oznacza, że będzie wykorzystane Wasze konto premium Warships.

Długość trwania kont premium jest wydłużana niezależnie dla obu typów kont. Gdy otrzymacie lub kupicie konto premium Wargaming, czas trwania Waszego konta premium Warships nie ulega zmianie i vice versa.

Kolejną cechą szczególną dodaną do konta premium Warships, w tym w przypadku, gdy otrzymacie je w ramach nagrody za wykonanie misji lub misji bojowych – jeśli czas trwania dodanego czasu konta premium Warships przekracza czas trwania konta premium Wargaming, otrzymacie rekompensatę w postaci 25 dublonów za każdy dzień nakładania się na siebie kont, w zaokrągleniu do całego dnia.

Pamiętajcie, że ta rekompensata nie dotyczy jednorazowego dodania konta premium Warships w momencie wprowadzenia aktualizacji 0.7.12.

Załóżmy na przykład, że macie 10 dni i 2 godziny konta premium Wargaming. Wydaliście 2500 dublonów na zakup 30 dni konta premium Warships. Po zakupie otrzymacie 11 (za dni zaokrąglone do góry) x 25 (dublonów) = 275 dublonów w ramach rekompensaty.

Jednocześnie, jeśli macie 1 dzień konta premium Wargaming i 7 dni konta premium Warships, wtedy nie otrzymacie żadnej rekompensaty, jeśli kupicie 30 dni konta premium Wargaming.

Warto odnotować, że począwszy od aktualizacji 0.7.12, konto premium Warships zastąpi konto premium Wargaming w kontekście nagród za wykonanie misji bojowych i innych misji, z kontenerów i za inne aktywności w grze.

Na przykład, jeśli nie wykonaliście jeszcze stałej kampanii „Nauka o zwycięstwie”, wtedy za jej ukończenie otrzymacie 7 dni konta premium Warships jako nagrodę finalną.


Podsumowanie

 • Jeśli wolicie World of Warships i gracie weń dużo i często, konto premium Warships jest dla Was.
 • Jeśli zaś gracie w równym stopniu w World of Tanks, World of Warplanes oraz World of Warships, wtedy konto premium Wargaming będzie pasować do Was jak ulał.

Zachęcamy Was do pokonania własnych granic dzięki kontu premium

 

Źródło: Portal WoWs

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

7 komentarzy

 1. 123tomek pisze:

  Ale syf! Kolejne dojenie naiwnych graczy. Wprowadzenie odrębnego konta premium jest równoznaczne z przydzielaniem tego dedykowanego w nagrodach. Zapomnijcie o wykonaniu fajnej misji w WoWs by zdobyć kilka dni premium pod WoTa. Taki ***, dostaniemy tylko premium do WoWsa.
  Nie rozumiem polityki tej firmy, przecież i tak nikt nie gra równocześnie na 4 ręce. By się zaangażować trzeba wygrać albo w=czołgi albo statki a nie trochę tu trochę tu. Tym samym okradając nas ze wspólnego konta premium na konto WoWsa gracze będą jeszcze rzadziej zaglądać. Sami sobie strzelają w stopę.

 2. Damian pisze:

  tu macie kod na 3 dni weterana bo dostałem a nie gram GDWAAF-A57MG-W4MHY

 3. Anonim pisze:

  A jeśli ktoś ma konto prem. Na rok to co wtedy jak to bedzie

 4. luki pisze:

  Też uważam że cena za konto Premium tylko do jednej gry powinna być niższa. Jakby nie patrzeć jest to 1/3 produktu który kosztuje tyle samo. Słowem te 15% to szczątkowa i marginalna różnica w stosunku do konta które pozwala grać normalnie we wszystkie gry wg. Ich polityka zawsze kojarzy sie z pazerstwem i ździrstwem i te ich SUPER oferty którymi się tak zachwycają tylko wnerwiaja i zniechęcają do jakiego kolwiek zakupu.

 5. Zeq pisze:

  Miala być unifikacja, a mamy dzielenie… czym to się skończy? Strata klientów – graczy. Nie podoba mi się to, te 15% nie przekonuje mnie by płacić premkę dla samego WoWsa, wole wszędzie 50%.

  • Silentraz pisze:

   Płacić będziesz tyle samo i kupisz tyle samo, nawet sobie wybierzesz gdzie. Ale już zdobyczne konto premium – czy to przez test, misję, superkontener – będzie wyłącznie do statków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.