Dodatkowy polski żeński głos załogi!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

19 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Monomach81

Super. Tysiąc razy wolę słuchać Ali, niż głosu tej emerytki, którą wybrano by nagrała podstawowy polski głos. Co Wy chcecie od głosu Ali, czy Jej akcentu? Przed 1939 r. 2/3 społeczeństwa tak mówiło. Teraz jedźcie sobie na Lubelszczyznę, czy Podkarpacie – znaczna część społeczeństwa nadal mówi tak melodyjnie. Starsze pokolenia na Ziemiach Odzyskanych także. Nie wiem, co od Niej chcecie, dziewczyna fajnie mówi ze wschodnim sympatycznym zaśpiewem, ogólnie wygląda na bardzo sympatyczną i plus za to, że zechciała podstawić swój głos dla polskich załogantek, bo baby gadały jakby już miały umierać od samego wstania z łóżka. Dość tego hejtu na Alę :)!

PabloR

ciekawy GIVEAWAY u początkującego streamer wot
https://www.youtube.com/watch?v=CtEmb0JoMiM&t=29s

Ładny głos

Ala <3

Zgred

Ala jest Polką mieszkającą na Białorusi. Chyba tam urodzoną. Mówi po polsku bardzo ładnie, coraz lepiej. Wschodni akcent dodaje jej uroku – ta melodia w głosie…

Oczywiście wiem, że duża część polskojęzycznych graczy “z braku laku” wolałaby, gdyby żeński głos do polskich załóg w WoT nagrała jakaś “polka” gender-lamupcera z USA z jedynym “CORRECT” akcentem “ahmmm, eghmmm, łał, lol” – to by było takie demokratyczne i POLSKIE! Palskawe raczej…

Ala NIE JEST AKTORKĄ. Jest PREZENTERKĄ. Czym się różni prezenter (radiowy, telewizyjny) od aktora widać w polskojęzycznych telewizjach, gdzie często-gęsto prezenterskie “gwiazdy” TV udzielają się w szmirach serialowych dorabiając sobie jako, pożal się bobrze, aktorzyny.

Może ktoś z WG w obliczu narzekań na polskie żeńskie głosy załóg Alę zmusił do takiego nagrania? Może myśleli, że to będzie sympatyczne? Do pewnego stopnia jest sympatyczne, tak jak jest sympatyczna sama Ala. Bo jest sympatyczna. Bardzo.
A że dziewczyna nie ma warsztatu aktorskiego? Aktorstwo, wiarygodne, jest bardzo trudną sztuką.
A że nie wyszło do końca tak jak powinno? No bo nie mogło, jeśli Ala nie ma profesjonalnego przygotowania AKTORSKIEGO.
Pretensje nie do niej, tylko do bałwanów z WG.

P.S. A ja sobie mod z Alą zainstaluję. Uwielbiam ten melodyjny, śpiewny, wschodni akcent, W odróżnieniu od murykańskiego!

UjWGwupe

Fap time all the time!

Podsumowując post kolegi.

Zgred

Jesteś upośledzonym dzieckiem swoich czasów. Co widać i czuć nawet przez łącza internetowe. Ewentualnie wypierdem parchatego wielbłąda….

P.S. Ala z WG mogłaby być moja córką z racji jej i mojego wieku. A zapędów pedofilskich – z nurtu polit-poprawnej komunistycznej jewropy – u mnie nie znajdziesz!!!

Zgred

I jeszcze jedno. “polaku”!!!
Jako “ripostę” umiałeś znaleźć jedynie hasełko w sztucznym, prostackim angielskim…
Hahahahaha – jaki żałosny “polak”…

BoBer_PL

Koleś uświadom sobie że nikt nie przejmie się że ktoś w internecie napisze taki głupi,bezsensowny komentarz
i zamiast pomyśleć i olać ten komentarz (fap time all time) to po prostu wolałeś zmarnować czas na prube obrażenia go
sam twierdzisz że jesteś dorosły w swoim komentarzu więc zachowuj się jak dorosły

Poliglota

próbę*

Powhatan

Pobrałem, ale w czasie instalacji posluchałem próbek i wywaliłem ten syf. Ona tak mówi po polsku jak i wygląda w tym berecie. Wstyd że WG nie ma mówiącej po polsku z polskim akcentem ładnej lektorki. Czasem WG zrobi coś dobrego, a czasem glupiego jak te głosy.

wyspiarz

(.)(.)

C/H

Brzmi jakby miała wadę wymowy i problemy z ortografią :v Bezosobowo, zero emocji, słabiutko :/ Wolę standardowe polskie dźwięki obecne w grze 🙂

Lajt

totalne dno haha zero jakichkolwiek emocji w jej komendach/słowach…

GustawPol

Nawet sekundy się nie zastanawiam. Biorę w ciemno

JaTuTylkoSprzątam

Nareszcie jakaś dobra zmiana 😀

Meow

Oooo, pobieram.

sztos

xD

takżetak

xD xD

Anonimmm

xD