Tapeta z klimatem – E 75

E 75 w wersji na pulpit 😉

Autor: WOT-ART

DOWNLOAD

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
E75

Och jak mi dobrze, serio jedna z 9-tek która daje radę na 10-ki, BA! 10-ki czują przed nią respekt o ile schowa dolną płytę. Potrafi sporo odbić, nawet goldowych pestek (warunek – schować dolną płytę przednią). Dobrze radzi sobie też w sidescrapie, daje radę! Tapeta OGIEŃ!

Anonimowo

Ciekawe która X czuje respect do E75. Arty się nie liczą

Punk911

No sory ale się chyba trochę mylisz, kanciate wszytko to tak ino kumule we wieżę wchodzą aż miło 😀

E75

Właśnie arty to zmora tego czołgu bo duży i powolny, to chyba ja jestem jakiś super PRO hiper gracz który radzi sobie nim na 10-ki. W zasadzie to nie masz innego wyboru grając tym czołgiem bo 90% losowań w nim jest właśnie na 10-ki. Co do wieży to fakt, ogarnięty gracz wie gdzie strzelać żeby przebić, na to jest jednak dobry sposób w postaci “dancingu”, odpowiednie kątowanie wieży też pozwala wyjść bez szwanku w walce z 10-kami (nie twierdzę że zawsze). To że kanciasty, problem pojawia się dopiero przy objechaniu Cię z boku lub tyłu, bo ale to problem każdego HT. Nie jest bez wad lecz wciąż uważam że jedna z 9-tek która jest w stanie na równi rywalizować z 10-kami.

szczecinPL

Zgadzam się bo sam lubię nią grać a jak wyrzuci mnie na VII a rzadko to bywa to wtedy robi sieczkę 😀