Kupujesz konto premium – dostajesz obligacje jako bonus

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
20 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
qbk

Rzucają się na te obligacje a gra jest nie warta świeczki. Normalny system ładowania daje 10% szybsze przeładowanie a za obligacje 12%. W przypadku np. 10 sekund podst. czasu przeładowania pierwszy system skraca ten czas do 9 sekund, w przypadku ulepszonego za obligacje 8.8 sekund. To jest 0.2 sekundy szybciej od zwykłego. Większe wartości można osiągnąć poprzez wyszkolenie załogi za złoto, a nikt nie marudzi o P2W kiedy jest jakaś promocja na złoto. I ktoś pomyśli sobie: 0.2 sekundy szybciej wystrzelę, to na pewno będę teraz wymiatał, muszę mieć te obligacje. I grają godzinami w rankingówki, stracą grube miliony na golda, potem dostaną te swoje 0.2 sekundy szybszego strzelania i nie odczują żadnej różnicy. Wystarczy trafić na kogoś z lepiej wyszkoloną załogą i dodatkowymi racjami bojowymi. Jest tyle zmiennych w grze, że te 0.2 s. nie ma żadnego znaczenia. Chyba, że trafią na siebie 2 identyczne pojazdy z identycznym poziomem załogi, identycznym wyposażeniem (oprócz systemu doładowania), które wystrzeliły do siebie w tym samym momencie i kolejny strzał zdecyduje kto kogo zniszczy. Ale jest to bardzo mało prawdopodobne. Zazwyczaj jest tak, że jeden gracz ma przewagę w szybkości ładowania kilku sekund nad drugim. Ten pierwszy i tak szybciej wystrzeli i zniszczy tego drugiego a drugiemu ten system i tak nie pomoże. Dal mnie to żadne P2W.

Koszałek Opałek

Dokładnie, Kolego.

Tez swego czasu podjarany byłem sprzętem za obligacje, jak Reksio szynką 😛
Ale po tym jak przeanalizowałem co te fioletowe graty dają, to stwierdziłem, że nie warto się po nie spinać.
Dostałem ich 4k za staż w grze, plus około tysiąca z niedawnych misji i leżą.
Jedyne sensowne ich wykorzystanie widzę w dyrektywach. I to konkretnie w jednej. Tej która daje “żarówkę” zanim dowódca będzie ją miał wyuczoną.
Przyjemniej szkoli się załogę od zera od razu z żarówką.

Pozdrawiam.

Anonimowo

waluta której nie miało być możliwości kupienia, która była zachęta do gry w ewentach dla gracza zaawansowanego dają na sprzedaż. ewh

Bin4r

Tak nie do końca. Gracz zakupił 7 dni konta premium, a to, że dodatkowo (nie był o tym świadomy) otrzymał inne profity, stawia sprawę w nieco innym świetle.

Anonimowo

Czekam na obj. 907

Anonimowo

jeszcze troche i bedzie 907 w paczkach swiatecznych xD o bózniej moze T22 medium

szczecinPL

Ja też chcę coś takiego 😀

UjWGwupe

P2W i o to im chodzi, serwer amerykański umiera, więc chcą jeszcze trochę dolców wydoić.

Anonimowo

A w pakiecie jest RNG które pozwoli wykorzystać po ludzku te rezerwy? Czy tradycyjnie włączenie kompletu rezerw służy do obniżenia WR i pozostałych statów?…

szczecinPL

Grasz tylko pod staty ?? To odinstaluj wota 😀 taka mała rada 😀

Camper

Grasz 4fun…. nie graj
Thx

Anonimowo

Banda ciemniaków albo dupolizów WoT, którzy nie grają w tę grę. Po **** się czepiacie jak nawet czytać ze zrozumieniem nie potraficie. A ten cały ‘szczecin’ i pochodne, to już największy toxic tej stronki. Dajcie mu w końcu bana na IP czy lepiej na MAC, bo to coś tylko pyszczy i o mordobicie się prosi.

colraginis

Racja, kolosalna różnica☺ Głupi ja. Pozdrawiam

Dałn

Miało nie byc defendera drugi razy i nie było 🙂 Był obj 252u

colraginis

Hehe, defendera miało nie być nigdy więcej☺ Zresztą e25 również. WG jak każda inna firma musi zarabiać. Szkoda tylko, iż coraz mniej w tym pasji do gier i historii, coraz więcej bilansu finansowego. Pozdrawiam

x

czy na poczatku sie nie zarzekali ze obligacje nigdy nie beda za kase?

Koszałek Opałek

W przypadku obietnic WG zasadne jest użycie powiedzenia:

“Zapierała się żaba błota”…

Anonimowo

Hehehe. To takie talmudyczne obietnice.
Jak WG mówi, że nigdy czegoś coś, to znaczy, że na 100% na pewno tak.

😀 😛

Anonimowo

Prawdziwy kapitalista sprzeda sznur, na którym go powieszą, to obligacje do WoT to pikuś 😛

rdslv

NA pada na ryj, więc chwytają się wszystkiego by przyciągnąć graczy. Chcą by w parze z wydawaniem kasy szło jak najwięcej profitów, a to właśnie przez takie P2W gracze odchodzą. Zabawne.