Kupujesz konto premium – dostajesz obligacje jako bonus

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

20 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
qbk

Rzucają się na te obligacje a gra jest nie warta świeczki. Normalny system ładowania daje 10% szybsze przeładowanie a za obligacje 12%. W przypadku np. 10 sekund podst. czasu przeładowania pierwszy system skraca ten czas do 9 sekund, w przypadku ulepszonego za obligacje 8.8 sekund. To jest 0.2 sekundy szybciej od zwykłego. Większe wartości można osiągnąć poprzez wyszkolenie załogi za złoto, a nikt nie marudzi o P2W kiedy jest jakaś promocja na złoto. I ktoś pomyśli sobie: 0.2 sekundy szybciej wystrzelę, to na pewno będę teraz wymiatał, muszę mieć te obligacje. I grają godzinami w rankingówki, stracą grube miliony na golda, potem dostaną te swoje 0.2 sekundy szybszego strzelania i nie odczują żadnej różnicy. Wystarczy trafić na kogoś z lepiej wyszkoloną załogą i dodatkowymi racjami bojowymi. Jest tyle zmiennych w grze, że te 0.2 s. nie ma żadnego znaczenia. Chyba, że trafią na siebie 2 identyczne pojazdy z identycznym poziomem załogi, identycznym wyposażeniem (oprócz systemu doładowania), które wystrzeliły do siebie w tym samym momencie i kolejny strzał zdecyduje kto kogo zniszczy. Ale jest to bardzo mało prawdopodobne. Zazwyczaj jest tak, że jeden gracz ma przewagę w szybkości ładowania kilku sekund nad drugim. Ten pierwszy i tak szybciej wystrzeli i zniszczy tego drugiego a drugiemu ten system i tak nie pomoże. Dal mnie to żadne P2W.

Koszałek Opałek

Dokładnie, Kolego.

Tez swego czasu podjarany byłem sprzętem za obligacje, jak Reksio szynką 😛
Ale po tym jak przeanalizowałem co te fioletowe graty dają, to stwierdziłem, że nie warto się po nie spinać.
Dostałem ich 4k za staż w grze, plus około tysiąca z niedawnych misji i leżą.
Jedyne sensowne ich wykorzystanie widzę w dyrektywach. I to konkretnie w jednej. Tej która daje „żarówkę” zanim dowódca będzie ją miał wyuczoną.
Przyjemniej szkoli się załogę od zera od razu z żarówką.

Pozdrawiam.

Anonimowo

waluta której nie miało być możliwości kupienia, która była zachęta do gry w ewentach dla gracza zaawansowanego dają na sprzedaż. ewh

Bin4r

Tak nie do końca. Gracz zakupił 7 dni konta premium, a to, że dodatkowo (nie był o tym świadomy) otrzymał inne profity, stawia sprawę w nieco innym świetle.

Anonimowo

Czekam na obj. 907

Anonimowo

jeszcze troche i bedzie 907 w paczkach swiatecznych xD o bózniej moze T22 medium

szczecinPL

Ja też chcę coś takiego 😀

UjWGwupe

P2W i o to im chodzi, serwer amerykański umiera, więc chcą jeszcze trochę dolców wydoić.

Anonimowo

A w pakiecie jest RNG które pozwoli wykorzystać po ludzku te rezerwy? Czy tradycyjnie włączenie kompletu rezerw służy do obniżenia WR i pozostałych statów?…

szczecinPL

Grasz tylko pod staty ?? To odinstaluj wota 😀 taka mała rada 😀

Camper

Grasz 4fun…. nie graj
Thx

Anonimowo

Banda ciemniaków albo dupolizów WoT, którzy nie grają w tę grę. Po **** się czepiacie jak nawet czytać ze zrozumieniem nie potraficie. A ten cały 'szczecin’ i pochodne, to już największy toxic tej stronki. Dajcie mu w końcu bana na IP czy lepiej na MAC, bo to coś tylko pyszczy i o mordobicie się prosi.

colraginis

Racja, kolosalna różnica☺ Głupi ja. Pozdrawiam

Dałn

Miało nie byc defendera drugi razy i nie było 🙂 Był obj 252u

colraginis

Hehe, defendera miało nie być nigdy więcej☺ Zresztą e25 również. WG jak każda inna firma musi zarabiać. Szkoda tylko, iż coraz mniej w tym pasji do gier i historii, coraz więcej bilansu finansowego. Pozdrawiam

x

czy na poczatku sie nie zarzekali ze obligacje nigdy nie beda za kase?

Koszałek Opałek

W przypadku obietnic WG zasadne jest użycie powiedzenia:

„Zapierała się żaba błota”…

Anonimowo

Hehehe. To takie talmudyczne obietnice.
Jak WG mówi, że nigdy czegoś coś, to znaczy, że na 100% na pewno tak.

😀 😛

Anonimowo

Prawdziwy kapitalista sprzeda sznur, na którym go powieszą, to obligacje do WoT to pikuś 😛

rdslv

NA pada na ryj, więc chwytają się wszystkiego by przyciągnąć graczy. Chcą by w parze z wydawaniem kasy szło jak najwięcej profitów, a to właśnie przez takie P2W gracze odchodzą. Zabawne.