Kalendarz adwentowy 2019 – dzień 8: WZ-111

Kolejnym czołgiem w kalendarzu jest chiński WZ-111. Pojazd możecie kupić w zestawie za 203,17 zł lub bezpośrednio w grze za 12 550 Znalezione obrazy dla zapytania gold wot-news icon png.

Lubisz walkę z bliska? WZ-111 również! Ten chiński wojownik linii frontu polega na dobrych uszkodzeniach podstawowych i mocnym pancerzu przednim, by zwyciężać w pojedynkach. Dodajmy do tego dużą prędkość maksymalną, a otrzymujemy króla bitew w obszarach miejskich. W tym zestawie otrzymasz dodatkowo miesiąc konta premium, złoto oraz misje zapewniające premie za zwycięstwo!

Zestaw w sklepie:
 • WZ-111
 • 3 500 Znalezione obrazy dla zapytania gold wot-news icon png
 • Konto premium: 30 dni
 • + 3 przedmioty

Cena: 203,17 zł

Zestaw w grze:
 • WZ-111
 • Miejsce w garażu
 • Załoga wyszkolona w 100%

Cena: 12 550 Znalezione obrazy dla zapytania gold wot-news icon png

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

10 komentarzy

 1. Tojfel pisze:

  Gówno tank

 2. GustawPol pisze:

  Bardzo ciekawa kolekcjonerska maszyna. Polecam jedynie kolekcjonerom.
  Plusy: mobilność, dobry pancerz wieży i górnej płyty, MM+1, penetracja na goldzie.
  neutralne: działo, które raz strzela i trafia „w locie” żeby za sekundę nie trafić na pełnym skupieniu, dostał buffa – penetracja zwykłego pocisku pozwala czasem coś przebić,
  minusy: słaby pancerz dolnej płyty, boków, góry, bardzo wrażliwe przednie koło, cały czołg wyłożony wrażliwym magazynem amunicji, niewielka depresja działa, która często nie pozwala korzystać z posiadanej zalety w postaci pancerza wieży.
  Czołg nadaje się do niedzielnego grania na randomkach.

  • szczecinPL pisze:

   tO PO CO KUPOWAĆ BY GRAC OD CZASU DO CZASU …głupota

   • colraginis pisze:

    Do niedzielnego grania randomków ☺ absolutnie się nie nadaje. Z uwagi na szczególną jakość graczy wtedy się pojawiających potrzebujesz naprawdę dobrego czołgu. Branie wuzety ma sens, gdy jest to darmowa nagroda za maraton. Był takowy, wtedy wpadł do garażu. Szczerze odradzam kupno za golda, tym bardziej za żywą gotówkę. Pozdrawiam Wszystkich.

  • PolCOwic pisze:

   Dodam tylko że amunicja premium to HEAT, a ten często jest bezradny w starciu z pancerzem warstwowym, jarzma, gąsienice i inne płyty których jest na tych poziomach całkiem sporo skutecznie ograniczają zakres możliwości użycia amunicji prem.

 3. Anonimmm pisze:

  Wuzeta pomóż :>

 4. Anonim pisze:

  Jaki sens ma ten czołg przy lepszej 112 ? Poza tym niedawno był za 90 zł…

 5. slebe te promocje w tym roku .. pisze:

  pffff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.