Tapeta z bumsztakiem – Missouri

USS Missouri (BB-63) – amerykański pancernik typu Iowa nazywany także „Mighty Mo” (ang. Potężna Mo) lub „Big Mo” (ang. Wielka Mo)[1]; trzeci okręt US Navy nazwany na cześć stanu Missouri i ostatni pancernik zbudowany przez Stany Zjednoczone. (cytat z Wiki). W obecnej chwili do zdobycia jedynie z Prezentów św. Mikołaja/dziadka Mroza. Wycofany po podobno zaburzał ekonomię gry, a dzięki radarowi, dobrej obronie AA oraz niezłej prędkości i przemyślanej obronie przeciwtorpedowej, okrętem tym niekoniecznie powinno się kampić na dalekich dystansach. Link do pobrania grafiki znajdziecie tutaj.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

1 Response

  1. luki pisze:

    To jest aż dziwne że go jeszcze nie zgnoili narfami, ten okręt bez żadnego problemu zarabia bańkę nawet przy słabej przegranej bitwie pod warunkiem że natłuczemy przynajmniej 75-100k DMG z flagami. Osobiście Nie gram mi się nim tak dobrze jak innymi panckami tego tieru chodzi o rozrzut, ten radar to też taki troche gadżet bo przy jego zasięg szybkostrzelność i rozrzucie bez wsparcia nie obroniony się przed niszczarka. ALE TE ZAROBKI BEZKONKURENCYJNE.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.