Inspiracje dla Operacji Świątecznych 2019

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
taki pan

powiem tak wg to oszusci naciagcze , gra jest ustawiona mm ustawiony i rng , wg zmniejsza perki . pomaga slabym gracza , wrzuca do gry swoje boty. a takie pedaly z rykoszetu reklamuja ich, *********** cwele razem z nimi na sybir, takie z was kozaki w sieci a na zywo pizdy , zajebe was i znisze qurwy ******

jajec

kup se worek cebuli i się do niego przytul

Gracz

Nie wiem czy można cię nazwać człowiekiem , ale jak najszybciej skontaktuj się z psychiatrą człowieku!!!!!

Anonimowo

XD

Lotus

Mogę się zalozyc ze do KODu należy dziadziuś

Anonimowo

Jak masz problem z czymś to po prostu to odstaw. Wkurza gra/losowania/rng/arta/itd? Odstaw WoT. Naprawdę będziesz zdrowszy i mniej zestresowany chodził po tym łez padole. KacperDestrojer_PL odinstalował grę i usunął konto z WoT. Bądź jak Kacper. Bądź mądry.

Michał

“taki pan”-zakompleksiony gimbusek albo niedorobiony student.Człowieku opamiętaj się.Nazwałem Cię człowiekiem ale mam coraz więcej wątpliwości.

Anonimowo

Ale fajni ci żołnierze. Wyruszyłem się. A gdzie teraz te biedne kacapy siedzą w okopach że o nich mamy myśleć? Może w Mariunpolu? Może mieliście na mysli ukraińskich marynarzy? Raczej nie.

Anonimowo

Masz na myśli tych banderowskich matrosów na trzymających się na farbie kutrach rybackich, co to mieli na rozkaz Patroszenki-Waltzmana zginąć z okrzykiem “Sława ukraini” wysadzając rosyjski most kerczeński?

Anonimowo

comment image

NewMulti

Dawać skrzynki:) mam 10 tyś na nie i kupie wszystkie wykupie…. wam zostanie

szczecinPL

Chyba 100 zł chciałeś napisać 😀

Anonimmm

Dobry troll :>

polishbeer

Premium NooB

cccp

Ruska propaganda cd.