Paczki z prezentami zawitały do sklepu World of Warships

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
seba

z 20 średnich: Marblehead (meh), Kronshtatd (super, bo nie miałem szans naklepać tyle wolnego zanim usuną – wziąłem Musashi tydzień temu), Dunkerque (ujdzie), Aigle (meh), 3x 1000g, 7500 wungla, reszta śmieci

w sumie za darmo, bo za punkty z Paybacku przerzucone na doładowania w Orange jeszcze w czasie kiedy dawali 200+30 PLN

hm

No i super – wielkie dzięki za te trzy filmiki 🙂
Wiadomo przynajmniej, że nie ma co ładować kasy w te kontenery.

Drop okrutnie słaby, szczególnie ten trzeci. Z 60 (!) kontenerów “wartych” tak na oko 400/500 zł dostać 3-4 śmieciowe V/VI tiery i jedną VII (Ashitaka) to bym się pochlastał jakbym sam płacił ….

Przecież za taką kasę można spokojnie kupić na jakiejkolwiek promocji 3 dowolne “ósemki” po ok 130-150 zł albo i od biedy freexpa na promocji 1/35 wymienić na Musashi i Jean Barta by starczyło !!!

Scorpi

Akurat Jean bert jest za węgiel 🙂

So

a mi się wydaje że jak mają złoto to jest to rekompensata za już posiadany

luki

Jaki z tego wniosek, jeśli już kupować takie kontenerki to tylko te za 3,61zł, bo jeżeli mają wypaść gówniane flagi czy kamuflaże to nie będzie tak bolało, a jeżeli ma wypaść okręt to samo wypadnie jak z tego za 18zł, nikt nam tego nie powie czy w kontenerze za 18zł jest 50 czy 20 procent szansy na okręt, ja na przykład skusiłem się na 5 kontenerków za 3,61 i w jednym z nich dostałem sims’a który kosztuje 80zł, trochę się podjarałem i kupiłem jeszcze 5 i dostałem, 300golda i 20k free xp (czyli razem 1100golda w tym freexp po przekonwertowaniu 1do25 18,70zł), wydałem 36zł, nie wiem czy gdybym za te same pieniądze kupił 2 kontenery za 18zł to wyszedł bym lepiej, … moim zdaniem w tym przypadku szansa na wypadnięcie tego sims’a i innych rzeczy była by 5 razy mniejsza. Reasumując za 36zł 10kntenerów dostałem przedmioty warte 98zł. życzę wszystkim szczęścia i przede wszystkim zachowania zdrowego rozsądku:)