Kalendarz adwentowy 2019 – dzień 5: Type 62

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

10 komentarzy
cymles

No mnie się wydaje, że ta oferta jest ciekawa. Jeśli odliczyć 40 pln za 1 miesiąc konta premium i 25 zł. za 1500 golda to czołg wychodzi za 40 pln. Może źle coś liczę, to mnie poprawcie.?!

Gal Anonim

pamiętaj że jest -20% więc konto premium za 32zl gold za 20zl a czołg wychodzi na to że za 53 zł.

jak dla mnie to i tak jest szajs 😉

Cypis i koszykarz

Masz tutaj porównanie: https://tanks.gg/compare/wz-131?e=17.5.45&k=0.1.2.9&t=type-62___17.21.5__0.1.2.9
Za złoto nawet warto. Light, który nie został znerfiony po wprowadzeniu lekkich dych. Mobilność w porządku, działo ujdzie w tłumie. Wypada nieco gorzej w porównaniu z type 64 ale nie jest źle.

Gal Anonim

za golda warto ?

w ogóle nie warto to kupować 😉

Gal Anonim

śmiechu warte !!!!

na ruskim servie jest t92 za 148zl lub 6500 golda

a nam dają jakieś padło 🙂

Obiektywny

będzie z paczką za 250 zł 🙂

stary

Zauważ kolego, że do tej pory każdy tank był w zestawie za hajs i za golda powiększony o 300 szt, bo chyba doliczali miejsce w koszarach.

Brodel

Porównując parametrami, wypada gorzej od drzewkowego pod niektórymi względami. A jak się ma rozgrywka? Warto go kupić? 🙂

Stary

Czyli wychodzi że jakby dali e25 to byłby za 7000 golda czyli jakieś 110 zł 😁 Pytanie tylko czy będzie

Anonimowo

Jak bedzie to za hajs. Za duzy hype jest na ten czolg. Pewnie bedzie jak rok temu w paczce za okolo 200zl. Ja na alledrogo za 160zl go dorwalem. Pozniej jak ludzie sie rzucili to po 180juz gosciu sprzedawal:)