WG Fest 2018 – zestaw stylizacyjny

Do plików gry trafił nowy zestaw stylizacyjny “WG Fest 2018″. Koszt takiego zestawu to 750 sztuk złota. Traktowany jako element Niehistoryczny wyglądu zewnętrznego, możliwy do nałożenia na pojazd dowolnej nacji i poziomu.

Jak się Wam podoba? 😉

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Styl WG Fest 2017:

Ź: WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz halack

A tak pozatym to zglosilem juz dwoch cziterow do prokuratury i dalej bede pisac listy na cziterow,niech sady wkoncu zajma sie czyms porzytecznym.
Czitujesz,lamiesz prawo,reka sprawiwdliwosci cie dosiegnie.

xxx

Nie sądzę raczej trzeba by było się zastanowić nad planem na bitwę, skoro większość graczy prezentowała by podobny poziom a tak często nawet nie ma czasu coś nastrzelać bo jest 7-0 po 3 minutach i ledwo się dojedzie na miejscówkę.

Galanonim

w armored warfare codziennie dają skrzynkę z prezentem i to każdego dnia za darmo z jakimiś fajnymi rzeczami jest kalkulator pancerza. można się przejechać każdym czolgiem przed jego wyexpieniem a wot jest cały czas to samo liczy się dla nich tylko KASA

Gal Anonim

grubą kasę biorą i nic nie robią

Ciach

Nie pisz tak bo zaraz wyskocza WG i Multiego5zl ze to nie jest firma charytatywna xD

Gal Anonim

Pewnie starzy gracze pamiętają grę Merlin 2
jaka to była dobra gra a teraz ? dno ! coś mi się wydaje że wot będzie tak samo wyglądał jak Merlin 2 jeśli nie zaczną poprawiać jakości grania to nie utrzymają się na rynku następnych 10 lat

GRACZ

ŚWIĘTE SŁOWA DLATEGO PRZESTAŁEM DOPŁACAĆ DO TEGO INTERESU .NP. NA 12 BITEW 2 WYGRANE 1 REMIS , A O 8 JUŻ NIC NIE MÓWIĘ 2 RAZY GÓRA 3 RAZY NORMALNIE RESZTA PRAWIE SAME 10 . JAK TU NORMALNIE GRAĆ PANIE W_O_T_
PS. WESOŁYCH ŚWIAT ŻYCZĘ WSZYSTKIM DOBRYM I ZŁYM GACZOM

Boniek

Jak się Wam podoba?
Nie podoba się.

Potrzeba:
-Nowych map
-Rebalansu wielu czołgów, zaczynając od Tiger II
-Zmian w mapach, które są tunelem lub zwycięża tam w 75% jedna ze stron, bo ma lepszego capa
-Mniejszy DMG Gold pestek
-Zmiany w ilości losowań na bitwy typu 3/5/7 lub zmiana tego modelu w całości
-Max 2 Arty na stronę
-Balans MM w oparciu o ocenę osobistą (chociaż częściowy, pomidory na fiolety to kolejny rak tej gry)

Potem możemy wydawać pieniądze jak szaleni na WG i jakieś pierdoły natury estetycznej

ponury_żniwiarz

Brawo Ty!

Serbv2

Nie ma gold pestek jest po prostu amunicja dla tych co maja srebro i dla tych co są plebsem 😀

Weteran WoT

Bardzo dobry w treści komentarz.
Popieram.

Pszemke2093

Pomysły dobre i fajnie jakby je wprowadzili. Sądzę jednak, że nie ma szans na zmiany w gold petkach, ilości artylerii w bitwach i losowaniach opartych na kolorkach. Reszta jest prawdopodobna w przyszłości. Co do mm opartego na umiejętnościach to po jego wprowadzeniu wielu graczy od żółtych do fioletów mogłoby się zacząć staczać w dół 😉 Wiadomo, że dmg robi się najczęściej na tych słabszych graczach 😉 Więc nie dla każdego byłby to pożądany pomysł.

Janusz halack

Niech mi polepsza mausa bo teras grac sie nie da.cziterzy na goldzie wszedzie mnie przebijaja a z HEka wchodzi tylko po 200.od 2012 roku nie wydalem zlotowki na wota i nie wydam dopuki nie polepsza mi czolgow i nie zlikwiduja wodoku a gory dla art.arty powinny miec tylko widok do przodu jak normalni ludzie.

pjoter

Halinka! On chyba na gowe upat! Artyleria od przodu widok? Toż on historji nie zna, że baboczki zawsze z gury szczelały.

Janusz halack

Co ty mlokosie mozesz wiedziec o prawdziwej artylerii.
kiedys jak strzelali na poligonach to az pod kielcami bylo slycha a trzeba ci wiedziec ze nie mieszkam daleko i zaden z nich nie mial widoku z gory tylko od przodu.ta gra zaklamuje realia historyczne.

Jestes prawdziwym czolgistom to nie strzelasz z golda bo nie bylo pocikskow goldowych,heki to najbardziej realne pociski i tylko takimi strzela prawdziwy czolgista,ahh

Klikers

Około roku 2014 był mod który pozwalał przełączyć w artylerii widok na zwykły czołgowy celownik z trybu celowania.
Przydawało się, gdy drużyna dała dupala i trzeba było się w arcie bronić przed gwałtem 😀
Szkoda, że już go nie ma.

g-h

Wciśnij G i będziesz miał znowu 🙂