Giveaway – KaaT

Gotowi na kolejny giveaway? 😉

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wtf

Masakra widzialem bitwy tego kaata to totalne dno

KaaT

No to ciekawe, możesz rozwinąć wypowiedź jakie jest to dno?

kopacz

“głembokie”

owczypęd

OWCZY pęd wszyscy subują lajkują wyświetlenia nabijają a taki naciągacz tylko zaciera łapki bo za givełeja na wartość 100 ziko zarobi 500 ziko i cacy. Czekam na chwile kiedy to całe towarzystwo pier.olnie i będą musieli zapie.dalać domy, drogi, Polskę budować. Może wtedy ekonomia naszego państwa skoczy na tyle że wszystkim będzie się żyło lepiej a nie tylko tym zafajdanym i zakłamanym pseudo intelektualisto celebrytom …

Anonimowo

Znaczy może przesadzam albo w ogóle mój argument jest do pupy. Ale może tak działają głównie dlatego że YouTube bardzo się rozrósł przez lata i obecność kanałów o tej samej tematyce i dlatego trudniej zbierać ludzi, nawet jeśli ma się gadane

hamci

jak ja juz slysze… trzeba subskrybowac moj kanal dac komentarz polubic na fb poszukac gwiazdy na niebie itd itd xD

to zabawa dla dzieci bo ja np subkskrybuje kogos jak podobaja mi sie jego filmy komentuje jak mnie cos zaciekawi tak sie kiedys dawniej robilo a teraz? podziekuje za cos co realnie jest szansa jedna na 100 000. wole sam sobie kupowac kiedy chce i co chce a nie zmuszanie ludzi do lajkowania. gdzie te dawne czasy ah…

Zgred

Dokładnie, Kolego.

Słabo się robi, jak się widzi te “gibałeje” u co poniektórych z bobrzej laski strimerów. Nic tylko szajsbuk, tłiter, sriter i inne takie śmieciowe “portale” dla “wykształconych” inaczej.

Chcesz pooglądać dobrą grę w WoT i miło spędzić czas na strimie, a od czasu do czasu coś wygrać bez tego całego “komucho-społecznościowego” ścierwa, to idziesz na przykład do Viadra, Dioxa, Łoprawcy.
A te naciągaczo szajsukowe naganiacze niech się kiszą z podobnymi sobie drobnymi “cwaniaczkami” 😛

BamboMambo

Uff a myślałem, że tylko ja tak uważam.

Zgred

Niestety teraz takie czasy, że ludzie rozsądnie myślący są w mniejszości. To z nas robi się nienormalnych zacofańców.
Patola stała miażdżącą większością i wydaje jej się, że dzięki temu stanowi o tym, co jest normalne.
Pozdrawiam.

Anonimmm

W 100% zgadzam się z poprzednikami wyżej, myślałem że tylko ja tam myślę 🙂 +1, +2, +3 dla was!

Gogol

Tak, teraz nie treści na Youtube się nie liczą tylko to, kto lepszy konkurs ogłosi i się szarpnie na premkę za 200zł. A już poniżej krytyki jest robienie listy czynności “zwiększających szansę na wygraną” sięgającą czasem dwucyfrowej liczby.

Poza tym jak widzę w opisach “OP czołg za darmo?!” co do T50-2 to już nawet mnie to nie śmieszy jak dawniej. Słabo się robi..