Analiza filmu „Zasłużona nagroda”

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

39 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zgred

Rykoszecie.

Jeśli jesteście zainteresowani, to na ikonografice z poniższej linki macie wykaz „zasłużonych nagród”. Z RU.
Na EU pewnie to samo będzie.
comment image

Bin4r

Dzięki Zgredzie 🙂 Wiedzieliśmy o tym, ale wiadomo jak embargo działa. Czekaliśmy na zgodę na publikację 🙂

Zgred

Ech.
To dzisiejsze „dziennikarstwo”… Aż oślepia wolnością słowa i niezależnością…
😛

je.aćzgreda

najbardziej oślepia twój pseudointelektualny bełkot

midi

patrząc poniżej na komentarze odnoszę wrażenie, że ludzie zaczęli pisać pamiętniki może jest nadzieja że i listy pisane odręcznie również wrócą
Dzięki za analizę filmu, bardzo mi się podoba praca Sn1p3r90

szkodawota

Szczerze, nawet i 8 tier vehicle gift nie zrekompensuje tego co przeszedłem z tą grą, Człowiek poświęcił jej czas, nerwy, czasem i pieniążki. Co dostałem w zamian? Spartaczenie systemu obliczania przebicia oraz obrażeń na rzecz spier……go RNG, które śmierdzi ustawianiem bitew pod team który aktualnie musi wygrać. Politykę nastawioną na płać albo płacz, nawiązuje tu do pojazdów OP premium których nie można kupić bo NIE, bo nie wydałeś kasy akurat w ten dzień kiedy można było go kupić, bo jej ku.wa nie miałem, nie jestem pier…onym Rockefellerem żeby zawsze mieć miliony na koncie które tylko czekają aż szanowaTFU jeb…. WG raczy udostępnić w sprzedaży OP czołg. Zrujnowanie balansu czołgów, zrujnowanie balansu map, od zawsze kulejący MM (chyba że ma taki być co znowu śmierdzi ustawianiem bitew), strzały za zero w lighta z penetracją 250mm+ przy jego papierowym pancerzu, system cammo i spotu którego do dzisiaj nie pojmuje, niejednokrotnie zdarzało się że strzelał do mnie czołg ze 100m którego nie widziałem przy zasięgu załogi 400m+ na szczerym polu bez żadnego krzaka, budynku czy innej osłony. Wręcz rzeszę cheaterów używających nielegalnych modyfikacji z którymi WG nie potrafi sobie poradzić, na chwilę obecną problemy z lagami, jeżeli to jest gra rozwijająca się i idąca do przodu z duchem czasu to odnoszę wrażenie że jest ona robiona dla ślepców którzy nie widzą co WG zrobiło z grą którą pokochałem, mimo kulejącego MM ale bez tych wszystkich upakowanych na siłę wręcz bezczelnych udziwnień. TAK pamiętam kiedy nie było czegoś takiego jak gold ammo, TAK pamiętam kiedy czołgi premium lepsze były tylko pod względem zarobków, TAK pamiętam kiedy gra obliczała penetrację, zadany DMG w zależności który moduł trafiliśmy, NIE! nie da się tego odpamiętać i zaakceptować to co obecnie jest promowane jako World of Tanks …

gracz_bez_golda

Popieram. Jak strzelając w malutki właz na wieży czołgu można zadawać takie duże zniszczenia. Analogicznie wszystkie LT powinny być przebijane na wylot i od razu być rozrywane na kawałki jak walnie mocny cięzki czołg. A jest na odwrót.
Czekam na kołowce. Od momentu wejścia kołowców gra powolnymi czołgami straci racje bytu. Żegnajcie Hewiki i powolne niszczarki.

Anonimowo

z tym 9.0 to trzeba połączyć, to co mówi lektor, z tym na co się zmienia to 9.0
lektor mówi o trudnych czasach i złych decyzjach, a „patch” zmienia się na 1.0
to nawiązanie do „Rubikonu”

Anonimowo

ANKIETA. Wpłać 6 zł i odpowiedz na pytanie. Kto popiera pomysł strzelania do własnej arty na początku bitwy żeby usunąć raka z gry?

Amomim

Strzelaj do przeciwnika arty debilu ******, bo twoja arta nie raz ci **** uratuje

Anonimowo

Uratuje raz a pięć razy zniszczy bitwę. Każdy strzela do arty, arciarze po tygodniu dwóch rezygnują z gry. Mamy randomy bez art. Czyż to nie byłoby piękne? PROSZĘ!!!! STRZELAJCIE DO KAŻDEJ ARTY!!!! Nawet własnej:)

szczecinPL

Lubię grać artami a mami ich kilka więc nie wiem czemu taki hejt na arte…Może usuniemy lt bo jak to moze być zeby lt X strzelał po więcej niż czołg cięzki …no wtf….

Anonimowo

Przepraszam bardzo gram w tę grę 3 rok i jakoś jak debil chce zablokować mi działo działem to pisze na czacie drużynowym (angielski ) i jeżeli to są wyższe tiery to może mi ktoś pomoże i taki tak jak ty zniknie z gry a i nie nie jestem burakiem 8k oceny

Anonimowo

Rak****

Anonimowo

Uratuj random niszcząc swoją artę… Skąd ty się urwałeś? Z grupy fejsbukowych płaczków-onkologów kierowanej przez jakiegoś mentalnego gimbusa? Nie tędy droga. Fakt, że ta klasa ma uprzykrzającą mechanikę, że okłada z daleka bez zbierania obrażeń… Że coś tam. Ale czym to jest w dobie obecnego WoTa gdzie lata sporo amunicji premium, gdzie pancerz ma na większości maszyn marginalne znaczenie, że mamy czołgi pokroju Type 4/5 Heavy, zalew maszyn premium, brak zbalansowania starych pojazdów, żenujące wyniki bitew. Tak można w kółko wymieniać. Czemu tego nikt nie bojkotuje? Zawsze tylko arty to, arty tamto. Nudne to już. A nie to jest największym problemem tej gry.

gracz_bez_golda

Z typem 4,5 sobie poradzę. Jak nie mam czym ugryźć to robie manewr Multiego. Uciekam na drugi koniec mapy:)::) A jak się nie uda to trudno – wszystkiego nie wygrasz. Z maszynami premium mam szanse jak mężczyzna oko w oko. Kupujcie Defendery, Idealnie z penetracją powyżej 155 wchodzi we właz wieży. Niejednego już tak wydoiłem. A wracając do typków 4/5 Gram nimi i są robione jak małe dzieci przez OP LT na goldzie. Straszenie typkami dzieci to już nie wróci. A przy okazji. Penetracja typka5 a np takiego KW-2 lub su152 lub ISU152. Dlaczego KW2 jest dobry a typek5 zły jak ma mniejszą pene?

ARTA to zło bo nic nie zrobisz. Nie masz szans oddać strzału w rewanżu. Stoisz i czekasz na dożynki. Jak wejdą kołowce i wykorzystają swoje 100km/h to będzie rzeź ze strony art. Myślisz że na Redshire dojedziesz na full HP na przepychacz. Albo la lodowcu? Jechanie tam powolnym czołgiem to będzie spot i zalew pocisków z nieba. I to nie jest problem największy? Że nie masz szans przejechać 100m i po Tobie?

M

Strzelaj, strzelaj. Będzie mniej jednego Polaczkamatołka, nie rozumiejącego gry.

gracz_bez_golda

Jednego mniej? Początki miałem trudne. Rekordowy ban to miesiąc. Na himlu wyłapałem. Ale to było w wakacje co i tak szkoda czasu na wote. Obecnie bany max na 1h. Wiem ile moge strzelić i w kogo. Jestes niebieski to pare bitwe jedynie popychasz arte. Tracisz status niebieski to nawet i dwie zestrzelisz zanim znowu masz niebieski. system banowania to fikcja. Trzeba bardzo chcieć żeby bana wyłapać. Rozwalam arte już od dłuższego czasu. Nawet na dychach:) I co? stało się coś? Ktoś bana dostał?

Tommi25

Moim największym oczekiwaniem w tej grze jest totalne usunięcie artylerii z gry. Grałbym wszystkimi klasami czołgów oprócz art, gdyby nie to że poddaje się silnej presji robienia pi.rdolonych misji. Generalnie wszystkie klasy czołgów są ok oprócz art. Granie na mapie przeciwko 3 artom jest doświadczeniem mega frustrującym i odbierającym zupełnie fun z gry…

Lajt

w 0.7.0 dodali mapę Bagno… w mapach HD ją usunęli więc może wróci?

tgds

Przy przechodzeniu przez drzwi pojawia się problem – chodzi o ten nieudany patch Rubikon

Anonimowo

A ja proszę o analizę filmu z linku poniżej:
https://www.youtube.com/watch?v=i6SY3HgNX2s

Dlaczego LT gwałci HT? Dlaczego aż tak wpływ na wynik w grze ma zasobność portfela? Dlaczego normalny zwykły szary człowiek w HT nie masz szans z no-lifem napakowanym goldem LT? Jak długo normalni gracze wytrzymają to i kiedy goldowi no-life zatrybią że gre skończą z botami podstawionymi z Mińska?
Czy ja muszę przestać grać w tą grę bo chciałbym pyknąć kilka bitew dla relaksu ale coraz mniej zabawy i relaksu w WOT. Wprowadzenie kołowców z prędkością 100km/h zniszczy do końca grę normalnym graczom. Przykład? Zdążysz ciężkim klocem zdekapować kołowca? Nie zdążysz wrócić. Pluton kołowców z artą i koniec gry HT. Wyświecą cię 10 sekund po starcie. Będą jak szalone jeżdzić a Ty nie zdążysz wieży nawet obrócić. TO JEST CHORE !!!!!!!!!!!!! To World of Tanks czy już Word od LT?

Podniecają się niektórzy że T50/2 dostaną. W d….jesteście r……. cały rok a na koniec cieszycie się z tego. Czesi i Słowacy dostali z okazji niepodległości unikalny kamuflaż. A co Polaczki Cebulaczki dostały? Malutką flagę. I tak do kupienia za golda. WOW. Dzięki WG.

Pablo

Nie wiem czy wiesz, ale niektóre czołgi mają pociski podkalibrowe jako podstawowe. To, że ktoś strzela z tych pocisków nie znaczy, że używa amunicji premium. A to, że akurat ten czołg ciężki pancerza nie ma to już reklamacje musisz składać do francuskich inżynierów, którzy go projektowali.

Anonimowo

Ok, z goldem akurat w tym przypadku pomyliłem się. Ale to jeszcze bardziej pokazuje problem. Zwykłe ammo przebija tak. Pretencje co do pancerza można mieć jedynie do WG bo oni piszą kod tej gry. Początek filmu LT przebija IS7 pancerkampfagen VII oraz t57. LT przebija 3 ciężkie. To jest Pablo w porządku? Wszystkie LT powinny być jak 14TP. Spotować i papiery tylko przebijać. Od walki z IS-7 nie jest francuski LT !!!!!!! To miała być gra o czołgach a nie symulator jazdy po kamieniach i skałach plus walki lt z magazynkami.
Wiele gałęzi wota jest niegrywalne. Lubie historię II wojny światowej i dlatego expiłem Tygrysa i będę Pantere. Ale to ciężka sprawa. Pancerz tygrysa I to żenada. Porównaj go do pancerza LT432. Realnego,nie tego na papierze .To wszystko idzie w złą stronę. Zapraszam Pablo dyskusji za rok. Zobaczysz że będzie gorzej dla graczy lubiących HT i mniej graczy na randomach.

Piwniczanka

Przecież to jest Eater…fiolet.
Fiolety przeważnie używają full gold albo mają tzw „Odruch dwójki” to taka jednostka chorobowa. Całkiem fajna ale najczęściej zbędna. Wszak o staty trzeba dbać. Nie mogą tracić czasu na odbijanie się. Umiejętności trzeba przecież odpowiednio boostować. 😉
Ktoś powie że „przecież ta amunicja jest dostępna dla każdego!”. Owszem jest! Ale też jest lepsza, większa penetracja=większa szansa na zadanie dmg (szczególnie gdy jest to pocisk APCR a nie HEAT. Plus moje ulubione skilowe gold HE. Czujesz po nich skilla i umiejętności ich użytkownika ah!) To jest logiczne i proste jak konstrukcja cepa.
Tak wygląda ekonomiczny, kulawy system ekonomi w tej grze.
Jest to boost do umiejętności. Po co szukać po modelach czołgów ich słabych punktów? Po co się ich uczyć? Po co na to w ogóle tracić czas? Po co te tank.gg? Gold APCR, autoaim i jedziesz z randomami a potem wchodzisz na noobmeter albo pochodne sprawdzasz legitny wykresik i myjesz potem ręce bo mogę być jak co wieczór mokre. 😉
Tak to w dzisiejszym WoT wygląda. Grunt by wykres nie spadał. Przecież każdy ding (szczególnie z golda) to kolejna kropla potu i zgrzyt szczęki, starte szkliwo zębów, narażenie się na koszty u dentysty. Wiesz trzeba dbać o zdrowie swoje.
Albo zaakceptujesz ten stan rzeczy w tej grze i jej ekonomie albo niestety uninstal. Ale ludzie tylko psioczą i straszą że tak zrobią a potem i tak grają. Dlatego ta gra wygląda jak wygląda.
I mówi błękit z ogólnego i nieprzerwany fiolet 30 dni bez żadnego resetu od ponad 2012 od VIIIt wzwyż.
Tego typu starzy gracze są prawdziwymi fioletami tej gry i zawsze nimi byli.
Nie jesiotry ze starym kontem i 3-5k bitew pompowanych gold pestkami grindowych drzewek.
Jak mi przychodzi rekrutować do klanu i patrzę na wykaz statystyk i widzę fioleta resecika z kontem od paru lat to mówię grzeczne…won. Nowy styl resecików czyli zakładanie nowego konta też w to się wlicza…nowa moda pseudo sprytnych dzieciaczków.
Ale nie ma tak łatwo dzieciaczki. 😉
Wolę więc cucumbera z ogólnego, błękita i fioleta z 30 dni, starym kontem i liczbą 30-40k bitew bo wiem że to weteran, zna tą mechanikę, mapy na wskroś, ma odruchy, nie pluje się na TS bądź Discordzie że mu nie idzie bo przyzwyczajony jest do kurestwa tej gry i poprawia z nawiązko i kończy w końcu delikwenta często i nie używając krzty gold.
Piane toczy z pyska pseudo fiolet gdy go wykańcza taki gość a na wykazie dmg grama żółci nie widzi. To jest widok radujący serce. Pseudo boostowany fiolet którego krew zalewa, wykończony standardowym ciurkiem pestek.
I to są prawdziwe fiolety tej gry. To są fakty, niewygodne fakty o których się nie mówi ale każdy o tym wie.
Dzisiejszy WoT to owczy pęd dzieciaczków. Gra ze spaczoną ekonomią i programami typu xvm która toczy tą grę jak rak (arty przy tym to przeziębienie). XVM pfff…to jest kwintesencja. Świetna motyw do napędzania współzawodnictwa (bo tym ta gra jest. świetne pvp) ale program zarazem w chory zaprojektowany, napędzający owczy pęd i diabelną toksyczność i segregacje graczy.
To jest jest dzisiejszy WoT. Gold i kolorki.
Albo to się zaakceptuje albo unistal.
Życzę by takich ludzi psioczących, marudzących i krzyczących że już grać nie będą, unistal itd faktycznie było więcej! Jak najwięcej! Ludzie zróbcie to w końcu! Zamiast napisać rage komentarz i po godzince wrócić do gry. Naprawdę pragnę z całego serca aby faktycznie byli tacy ludzie którzy by to faktycznie zrobili i już do tej gry nie wracali.
Wtedy WG by dostało kociokwiku, zimnego kubła wody i ta gra naprawdę była by lepsza.
Ale od gadania i pisania komentów a potem powrotu do gry nic się nie bierze. Nic się nie zmieni.
Także albo graj i milcz, zaakceptuj jak jest albo faktycznie pozbądź się tej gry ze swego komputera.
Gdy będzie takich jak ty więcej to WG faktycznie się zmieni.

Ale strzeliłem niepotrzebną tyradę którą i tak połowa tych jesiotrów z tego portalu nie przeczyta bo to gówniarzeria która alergicznie reaguje na jakąkolwiek większą ścianę tekstu do przyswojeni i wolą łykać tą papkę od pajaca z kuchni czy też grubego i brzydkiego.
Boże! Niech trafią się przynajmniej w tej menażerii jakieś rozumne ludzie. Pewnie jacyś są…pozdrawiam ich!

Piwniczanka

Masz jakiś argument do polemiki czy tylko poczułeś się urażony prawdą i teraz się pompujesz rybko?
Paaaanie szczecin! Rybko ty moja!
Nie powiedział nawet grama logicznych, kontrargumentów. Po prostu zabolało więc postanowiłeś się odezwać.
Ale jak to się mawia…
„Uderz w stół a nożyce się odezwą”
Miód na moje serce rybko ty moja. :>

colraginis

Piwniczanko, są jeszcze ludzie czytający. Całość wypowiedzi☺ Zgadzam się z Tobą w 100%. Z jedną uwagą – rywalizacja jest immanentną cechą ludzką. XVM nie jest winny głupim zachowaniom. To wyłącznie wina Nas, graczy. Sami tworzymy atmosferę, która potem tak irytuje. A Gold uwaźam za „raka” tej gry. Pozdrawiam Wszystkich. Pasjonat tej gry.

Anonimowo

Nie wiem czy tylko mi, ale wygląda mi to na gadkę jakieś zakompleksionego hipokryty. Do fioletów masz ból tyłka, że grają prem ammo, by pompować staty, a dalej piszesz, że jesteś taki i sraki wg jakieś śmiesznej skali. I do tego wartościujesz przez ten pryzmat część graczy negatywnie, a część pozytywnie, samego siebie zaliczając do tych „lepszych”. Ktoś nawet po rerollu, o ile gra normalnymi czołgami, jest więcej warty niż weteran, który już osiągnął próg swoich możliwości, czy taki chełpiący się kmiot jak ty.

Twoja teoria odnośnie prem ammo i weakpointów jest inwalidą u podstaw. Zastanów się jeszcze raz nad tym. Byłem kiedyś z jednym takim idiotą w klanie co wyzywał wszystkich lepszych od niego od oszustów, dzieciaków bez życia, etc. Statystycznie niby ok… „Weteran” 😀 To jest jedna z tych samych skrajności co pieniacze rerolle o wysokim ego o których tak się wypowiedziałeś. Ponadto zjawisko resetów znacząco osłabło, bo nie wynika obecnie z tego nic. Kiedyś zapewniało to wejściówkę do klanu, a tym samym unikatowe czołgi, darmowy gold i wiele więcej. Teraz to tylko sposób na dowartościowanie się, bo klany obecnie dają niewiele oprócz przydatnych boostów do kredytów/XP’a.

Do tego „szerloku” odkryłeś zasady ekonomii tej gry… istniejących od zarania tej produkcji. Normalnie powinienem bić brawa, ale nie zrobię tego, bo nie mam szacunku do takich hipokrytów jak ty. Mechanika gry jest spłaszczana od dawna i jedną z tego elementów było wprowadzenie prem ammo za kredyty. Tu o tyle był dobry ruch dla WG, że niejako to wymusiło posiadanie czołgu premium 8 tieru, czy siedzenie na 5/6 tierach by uciułać kasiorę. Ktoś chce sobie ułatwić grę – płaci więcej niż taki kto potrafi pomyśleć i odpowiednio dobierać cele i amunicję. I nie wyklucza to przy tym czerpania przyjemności z gry, ani nie oznacza sztucznego boostowania statów. A że niektórzy ciągle sobie ułatwiają – ich sprawa. Mają środki – niech robią to dalej. Nawet można to odnieść do życia realnego. Kogoś stać to będzie sobie codziennie samochodem z V12 dojeżdżać do pracy. Kogoś nie stać – wybierze tańszą komunikację publiczną. Cel główny osiągnięty.

Anonimowo

Hmmmmm, fajne porównanie z tą komunikacją miejską. Tylko jak jechać autobusem jak ktoś go zepsuł a mechanik naprawia tylko limuzyny? Jak żyć jak LT robią co chcą z HT?

Anonimowo

Podajmy najpopularniejszy czołg X tieru HT is 7 wyjeżdża na niego amx 105 z magazynkiem HEAT no na pewno tak łatwo wyceluje ci wszystkimi 3 pociskami w dupę.
Dobra teraz 277 vs ruski LT no wcale 277 nie wygra. będąc fioletem trzeba nie raz trzeba się napocić żeby LT wyruch** HT.
Niektórzy widać mają problem o to do wg że wyjadą na środek pola stodołą i lajt zjedzie ich DP’emem

A...n1972

mam podobne odczucia …dzięki za pozdrowienia i wzajemne Kolego

qiyi

Naucz się grać a nie płaczesz że ktoś jest od ciebie lepszy i cię jedzie

CH3CK

Powie mi ktoś co takiego stało się w patchu 7.0

Anonimowo
Obiektywny

Zwróciliście uwagę na medale za Olgi plecami? Może to oznaczać wprowadzenie nowych medali 🙂

Znawca od nixzefo

Czyli dobrze przeszły informacje o tym że WG pracowało pół roku nad Eventem 🙂
Pewnie jak będzie tyle rzeczy to wielu graczy wróci. I ten patch 7.0.. Fajnie byłoby zagrać…

Vroo

Jeśli pojawiłby się serwer z wersją 0.7 byłaby to rewelacyjna sprawa. Nowi zobaczyliby jak to było dawniej, a starzy przekonaliby się czy teraz jest lepiej czy gorzej 🙂

FlamixKL

W przed dzień ważnego wydarzenia – 23 grudnia (dzień przed wigilią) – wtedy jest WG Fest… Plany na 2019 rok… W 1.5 mogą być pojazdy kołowe… Idealnie daty pasują… 🙂

anonim

Nie wierzę że w grudniu tyle rzeczy mogłogby sie stac, to za duzo jak na wg i serwery 😛