Nowy RanZar: kołowy Panhard

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Hmmm. Jak wprowadzano linię IS-M to jak ktoś miał IS wybadanego całego i miał IS-3 to dostawał IS-M za free? Dobrze pamiętam? Tak tez było z wymianą czołgów Badger i Foch. Dlaczego mam się cofać kilka tierów niżej skoro mam AMX ELC jako elitarny? Dlaczego? Uczciwie byłoby dostać 6 kołowca za free wtedy. Nie mówię o srebrze a o punktach doświadczenia. Mam marnować kasę na szkolenie załogi na ELC, dawno sprzedane działo i wieżę? Jak pod uwagę bierze się ruskie czołgi to wtedy ISM wybadany za free. Jak europejskie to wtedy dojna krowa zapłaci. A kochani CC? To co? Jakiegoś zainteresowania tematem nie widze. Może jak wpłace donejta 5zł kto ktoś oceni tą wypowiedz. DLACZEGO MAM BYĆ OSZUKANY I ZMUSZANY DO ODKUPYWANIA AMX ELC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

q

ja oceniam za free
2-
nie masz kredytow na amx elc ? to zostan na 4 tierze

Anonimowo

Czytaj ze zrozumieniem. Kredyty mam. A zmuszanie do kupna AMX ELC to postawa nie fair. Tak porządna firma nie postępuje. Wybadałem AMX ELC całego, mam jako elitarny. Jestem już wyżej w drzewku. Chcecie wprowadzać nową gałąź? Ok, ale chce mieć wybadany kołowiec od razu. Z IS-M tak było. Dostawałeś wybadanego jak miałeś IS-3. Tak się powinno zawsze traktować klienta. Jest jeszcze wersja że będzie tak jak z KW-13. Frajerzy kupili i nabijali wolne doświadczenie a WG zmieniło początek gałęzi IS-M. A propo 4 tieru. Na 8 i 9 czasami grają większe ameby niż na czwórkach. Więc się z 4 nie nabijaj:)