Wieści z SuperTestu – dedykowane konto premium dla graczy World of Warships

Dedykowane konto premium dla graczy World of Warships

Dedykowane konto premium zostanie dodane do gry. Daje ono dodatkowe 15% doświadczenia w porównaniu z ogólnym kontem premium (razem 65%), ale działa wyłącznie w World of Warships. Koszt OKP (okrętowego konta premium) będzie wynosi tyle samo co ogólnego konta premium.
Bonus będzie doliczany na koniec bitwy i obliczany w zależności od aktywnego konta premium. Jeśli oba konta premium będą aktywne, bonus do bitwy będzie oparty na OKP.
Ta usługa powstaje dla graczy, którzy grają głównie w WoWs i nie mają nic przeciwko aby dostawać podwyższony bonus w zamian za brak bonusów  (konta premium) w innych grach Wargamingu.
Obecność OKP pozwoli deweloperom na bycie bardziej elastycznym w dostosowywaniu nagród w grze i rekompensatach. Gdy OKP zostanie dodane, wszyscy gracze z aktywnym kontem premium otrzymają OKP o tym samym czasie działania. Dzięki temu będą mogli przetestować usługę i ocenić jej przydatność dla siebie bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Źródło: World of Warships Development Blog

Tłumaczenie: Dark_Havoc

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

6 komentarzy

 1. J_jW pisze:

  A ja myślę, zapoznawszy się z nowym materiałem waterline, że chodzi o coś innego. Otóż między wierszami powiedziano tam, że korekty mm są możliwe, bo niemal wykładniczo rośnie liczba gier na X tierze, są dominujące. A to znaczy, że jest koniunktura i parcie na awans w drzewie technologicznym, I stąd ta propozycja dedykowanego konta premium, bo można na tym zarobić.

 2. Hamak pisze:

  Od kiedy RNG wygrywa bitwy, zajmuje capy i umie myśleć? Myślałem, że to zwykły algorytm rozrzutu pocisków, a Tutaj sie okazuje , że to RNG decyduje kto wygrywa..
  Hmm to tak jak w meczach piłkarskich sedziowie są stronniczy? Z całym szacunkiem, ale jesli zrzucasz wine na bark RNG to znaczy, że dobrze zrobiłeś nie grając wiecej.

 3. ja pisze:

  Cwane liski chytruski, już kombinują
  To ja chce takie samo dedykowane konto do Wot’a

  Jestem graczem, który głównie gra w Wot i nie mam nic przeciwko aby dostawać podwyższony bonus w zamian za brak bonusów (konta premium) w innych grach Wargamingu.

  😛

 4. Delfin Um pisze:

  Oj. Chyba kiepsko się dzieje w „statesiach”…
  Dopóki „Lesta” miała całkowitą pieczę nad tym projektem, to gierka była całkiem zacna.
  Gdy tylko WoWs wyszło z zamkniętej bety, i księgowi WG przejęli proces decyzyjny a „Lesta” została zdegradowana do roli prostego wyrobnika, realizującego polecenia placków z Cypru, tak zaraz RNG w „kajakach” oszalało, i gra w ciągu kilku tygodni stała się szemranym „kasynem”, w którym pierwsze skrzypce gra „losowa” pseudo statystyka.
  Moje dwa konta (na EU i na RU) z ósemkami i okrętami premium od blisko dwóch lat leżą odłogiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.