Konkurs: Wymyślcie najlepszy tytuł filmu

Prosto z portalu WoT 😉


Idziecie do ulubionego kina, rozsiadacie się wygodnie z pudełkiem popcornu pod ręką. Skończyły się zwiastuny. Światła ściemniają się i zaczyna się film, a w nim… czołgi!

W naszym nowym konkursie społecznościowym postanowiliśmy oddać hołd Hollywoodowi i ogólnie światu kina. Dołączcie do nas w nowym, prostym wyzwaniu: wymyślcie najlepszy tytuł filmu!

Jak wziąć udział

Zasady są proste: wystarczy wysłać nam tytuł filmu, w którym znajdzie się przynajmniej jedna nazwa czołgu. Ale nie tak szybko, bo dotyczy to tylko czołgów znajdujących się w World of Tanks PC. Jeśli potrzebujecie inspiracji, spójrzcie na naszego TOGtanica powyżej! A tak przy okazji, TOG II* obecnie znajduje się w wyprzedaży, więc możecie poćwiczyć z jego nazwą: TOGminator, Gran TOGino… Możliwości są nieograniczone.

Pamiętajcie tylko, by wysłać Wasz tytuł, zapowiedź lub plakat do godziny 18:00 w dniu 22 listopada na poniższych mediach społecznościowych:

Ważne: każdy gracz może wysłać tylko jedno zgłoszenie, ale można je umieścić na każdym z naszych profilów na mediach społecznościowych! W ten sposób możecie zwiększyć swoją szansę na wygraną!
Co jest do wygrania?

Oczywiście konkurs jest tak dobry, jak możliwe nagrody do zdobycia. Oto, co mamy do zaoferowania:

Te trzy nagrody będą do zdobycia na każdym z kanałów społecznościowych, a zwycięzcy zostaną wylosowani spośród wszystkich ważnych zgłoszeń.

Zwycięzcy otrzymają nagrody w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu.

Wszystkim życzymy powodzenia!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
przesmiewca

znowu wygraja jakies boty po 1 k bitew xD *** z tym konkursem

Jakub

Togtanic II

Koleś

“o jeden czołg premium za daleko – czyli Tiger II bez buffa”

Pjoter

“Oczywiście konkurs jest tak dobry, jak możliwe nagrody do zdobycia.” xd

XD

Dicker sucks xD

Delfin Um

W przypadku paryskiego oddziału firmy WG pasowałoby tu użyć określenia:

“Czeski film – nikt nic nie wie”.

Tym bardziej, że podobno centrala tych nieudacznych mośków, odpowiedzialnych za serwery EU, podobno przeniesiona została do Pragi… 😀

007

Nic nie zrozumiałeś, musi być nazwa czołgu.

Delfin Um

Zrozumiałem.
Ale niech Ci będzie, że nie…

Czytelnik

Czekam na hejty anonimy.. Napisanie 1 słowa i nagroda za to no jest co hejtować Dawać!!