Sklep premium: Poziom VI jest wart ryzyka

Najnowsza oferta jest dedykowana pojazdom premium VI poziomu.


Podobnie jak Wy lubimy rozgrywkę na najwyższym poziomie i wyruszać do bitwy w pojazdach z wierzchołka drzewa. Ale ciężko nie zauważyć, że gra nimi jest dość kosztowna.

Dlatego dzisiaj chcemy skupić się na VI poziomie pojazdów, którymi również gra się ciekawie! Czołgi premium VI poziomu są nie tylko zaradne, ale też łatwiej dostępne. Mają niezły potencjał zarabiania kredytów, zwłaszcza jeśli wybierzcie jeden ze znakomitych czołgów poniżej!

 • Zestaw VI poziomu: Pojazd (lista poniżej) + Do 2 750 złota + 30 dni konta premium oraz 3 dodatkowe przedmioty za 100,25 zł.

Oto dostępne pojazdy w tej ofercie specjalnej na poziom VI:

 • https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png Skoda T40, wszechstronny czołg znany ze swojej mobilności i uszkodzeń na minutę.
 • https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png Strv m/42-57 Alt A.2, szwedzki czołg z automatycznym ładowaniem i ogromnym potencjałem niszczycielskim.
 • https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png Dicker Max, ciężki niszczyciel czołgów o sokolim wzroku.
 • https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png SU-100Y, zaskakująco żwawy i mocno uderzający niszczyciel czołgów.

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

15 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  To jest tez szwedzki pojazd premium lecz II tieru 😉

 2. Mi pisze:

  Logo do artykułu prezentuje VII, a art. jest o VI, fotki z WG prezentują (bądź prezentowały) inny pojazd niż w opisie, ale mniejsza o pierdoły. Gdzie jest light VIII poziomu obiecany na dzisiaj ? Lt 432 ??

 3. Zgred pisze:

  Jest szwedzki magazynek, na którego miałbym ochotę (z miniaturką pojazdu radzieckiego 😀 ), ale dodatki mnie absolutnie wcale nie interesują.
  Tak więc kasa idzie na porcję czegoś smacznego w płynie. Przyda się w piątkowy wieczór 😛

 4. RPG_WoT pisze:

  Co??? Zdjęcie L-60 na ofercie z Strv XD

 5. Podpis pisze:

  @Bin4r macie blad na zdjeciu jest VII a w ogloszeniu VI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.